Poprzedni artykuł: Płaszcz z H&M, który pokochały influencerki. Modny, ale... kontrowersy... Następny artykuł: Zara rozpoczęła KOLEJNĄ wyprzedaż. Ceny są jeszcze niższe

Księżniczka Beatrycze w hicie z Zary! Na wyprzedaży kupicie go za mniej niż 16 zł

Księżniczka Beatrycze zachwyciła wszystkich supermodnym dodatkiem z Zary i udowodniła, że wcale nie trzeba wydawać kroci, żeby wyglądać elegancko i z klasą.

Księżniczka Beatrycze oraz jej młodsza siostra, księżniczka Eugenia, to obecnie najpopularniejsze członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się okazuje, to właśnie one po „Megxicie”, czyli rezygnacji Meghan Markle i księcia Harry’ego z dworskich obowiązków, są protegowanymi królowej Elżbiety II i mają przejąć zobowiązania Sussexów. Nic więc dziwnego, że światła fleszy bacznie śledzą każdy ruch córek młodszego brata księcia Karola.

Kilka dni temu księżniczka Beatrycze świętowała rozpoczęcie Nowego Roku Chińskiego na oficjalnym spotkaniu zorganizowanym przez Ambasadę Chin. Z tej okazji wnuczka królowej Elżbiety II zdecydowała się na niezwykle skromną stylizację, którą uzupełniła niezwykle szykownym i luksusowo wyglądającym dodatkiem. Jak się okazuje, księżniczka Beatrycze poszła w ślady żony swojego kuzyna i podobnie jak księżna Kate, prawdopodobnie wypatrzyła ten supermodny dodatek w Zarze!

Księżniczka Beatrycze w hicie z Zary

W sobotę, 8. lutego, księżniczka Beatrycze w towarzystwie najbliższej rodziny spotkała się z ambasadorem Chin z Wielkiej Brytanii - Liu Xiaomingiem. Córka księcia Andrzeja postanowiła świętować rozpoczęcie Nowego Roku Chińskiego w niezwykle skromnej stylizacji stawiając na czarną elegancką koszulę, którą zestawiła z czarną spódnicą, czarnymi rajstopami oraz minimalistyczną biżuterią. Uwagę zwraca jednak wysadzana kryształami opaska księżniczki, która jak się okazuje, łudząco przypomina model z Zary.

Mieniąca się opaska, którą Księżniczka Beatrycze wybrała z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Chińskiego to prawdziwy hit Instagrama i uwaga… obecnie można ją kupić na wyprzedaży w Zarze. Co ciekawe, wcześniej kosztowała 79,90 zł, a teraz kupimy ją zaledwie za 15,99 zł.

Zdjęcie: Zara - 15,99 zł

Musimy przyznać, że jak na królewskie możliwości ten dodatek jest wyjątkowo tani, a zarazem niezwykle szykowny. Jest jednak jedno ale… opaska, na którą zdecydowała się księżniczka Beatrycze już wyprzedała się w sklepie internetowym Zary. Mamy jednak dobrą wiadomość - nadal możecie ją upolować w sklepach stacjonarnych.

Zdjęcie : ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:10

Nasze propozycje