Poprzedni artykuł: Już jest! Najważniejsza okładka wrześniowego "Vogue'a" należy do… Beyo... Następny artykuł: Nowy lookbook Mohito "Simple Office" - ubrania idealne do pracy

10 najpiękniejszych sukien ślubnych na przestrzeni lat

Moda ślubna rządzi się swoimi prawami - tu główną rolę grają ponadczasowość, klasa i prostota. W celu poszukiwania inspiracji warto przyjrzeć się niezapomnianym sukniom gwiazd. Oto najpiękniejsze kreacje ślubne w historii!

Kultowe suknie ślubne

Suknie ślubne gwiazd i księżniczek nadzwyczaj często zyskują miano kultowych. Bardzo często zaskakują spektakularnością, ale także prostotą i klasą, o której marzą przyszłe panny młode. Nic więc dziwnego, że ich suknie należą do najczęściej kopiowanych modeli na przestrzeni lat. Dziś, niesłabnącą popularnością cieszą się suknia ślubna księżnej Kate oraz Amal Clooney. Kiedyś masowo wzorowano się na ślubnej kreacji księżnej Diany oraz Grace Kelly. Ponadczasowe kroje sukien ślubnych sprawiają jednak, że wzorować na nich możemy się także obecnie. 

Suknie ślubne gwiazd

Wybrałyśmy niezapomniane stylizacje ślubne, które odbiły się największym echem w historii mody. To prawdziwie wyjątkowe kreacje - szyte ręcznie, wyszywane perłami i drogimi zdobieniami, o cenach, na które mogą pozwolić sobie tylko wybrani... Jednak to nie suknie są tak ważne, a fakt, że te panny młode wyglądały w nich naprawdę zjawiskowo i zachwycająco. Bo to nie tylko idealna suknia ślubna ma przyciągać wzrok gości, a panna młoda, dla której suknia jest wspaniałym dodatkiem.

Która kultowa suknia ślubna podoba Wam się najbardziej?

Źródła zdjęć: ONS, Wikipedia, Pinterest, Vogue

 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 16:27

Nasze propozycje