Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska w supermodnym swetrze z... sieciówki! O jaką markę ch... Następny artykuł: Anna Lewandowska pokochała buty polskiej marki. Są idealne na jesień

Kobiety oszalały na punkcie kurtki Basi Kurdej-Szatan z... sieciówki! Wiemy, gdzie ją kupić

W tej metaliczne kurtce z Mohito zakochała się również Barbara Kurdej-Szatan. Wystarczyło jedno zdjęcie, a modna puchówka zaczęła znikać z sieciówki...

Basia Kurdej-Szatan dodała na swój Instagram zdjęcie, na którym pozowała w połyskującej, a na dodatek zmieniającej kolor puchowej kurtce. Fanki były zachwycone zakupem aktorki i w komentarzach dopytywały, gdzie mogą znaleźć takie lub podobne okrycie wierzchnie.

- Basiu, wyglądasz ślicznie! Fajna kurtka, gdzie można taką kurtkę kupić?

- Ale masz czadowa kurtkę

- Jaka piękna kurtka, jejku! Skąd?

- Gdzie dostanę taką piękną kurtkę?

Na szczęście puchówka pochodzi z sieciówki.

Kurdej-Szatan w puchówce z Mohito 

Kurtka dość szybko zaczęła znikać ze sklepowych półek. Zostały pojedyncze sztuki i trudno trafić nawet na właściwy rozmiar. Ratunkiem może okazać się zamówienie jej w sklepie internetowym Mohito, gdzie nadal są dostępne wszystkie rozmiary. Cena za tę modną kurtkę wynosi 219 zł. Myślicie, że jest warto takiej ceny?

Metaliczną, pikowaną kurtkę można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrzystej oraz z efektem rozlanej na asfalcie benzyny, czyli tak zwanego żuczka.

Zobacz także: Najmodniejsze skórzane spódnice na jesień. Teraz mają... błyszczeć!

Dodatkowo materiał zmienia swój odcień w zależności od oświetlenia. Dzięki temu nasza stylizacja może prezentować się zupełnie inaczej rano, a inaczej wieczorem. 

Jeśli szukacie podobnej kurtki, koniecznie zajrzyjcie do tych sklepów:

Zdjęcie główne: Instagram.com/kurdejszatan

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 10:51

Nasze propozycje