Poprzedni artykuł: Zapomnij o wężu i panterce! Teraz najmodniejszy jest zupełnie inny wzó... Następny artykuł: Anna Lewandowska w stylizacji z sieciówek! Zdradzamy, gdzie kupisz ubr...

Marcelina Zawadzka i Honey w tej samej kurtce. Kupiły ją w Zarze za 100 zł

Rzadko zdarza się, żeby dwie polskie gwiazdy nosiły dokładnie to samo... A jeszcze rzadziej, żeby chodziło o ciuch w cenie tak atrakcyjnej, że może sobie na niego pozwolić każda z nas. Zobaczcie hit z szafy Marceliny i Honey.

Mimo telewizyjnej kariery Marcelina Zawadzka pozostaje skromna i wcale nie wydaje fortuny na ubrania. Gwiazdę "Pytania na śniadanie" i "Dance, dance, dance" można spotkać na zakupach w zwykłym centrum handlowym. Marcelina szczególnie upodobała sobie hiszpańskie sieciówki - chętnie ubiera się w Zarze, a po szałowe botki i kozaki wpada do Mango. Ostatnio modelka i prezenterka uzupełniła szafę o modną kurtkę-bomberkę.

Moro, wzór obecny z zestawieniach trendów na przyszłą jesień nosi już m. in. Ania Lewandowska. Jednak stylowa kurtka trenerki kosztuje ponad 5 tysięcy złotych (!), a Marcelina za swoją zapłaciła zaledwie 109 zł. Cena jest tak atrakcyjna, bo bomberka pochodzi z młodzieżowej (i nieco tańszej) linii Zary - TRF.

Kurtka moro Zara TRF

Kurtka Zara, 109 zł

Krótka bomberka podkreśla talię, a odrobiny szaleństwa dodaje jej intensywnie pomarańczowa podszewka. Model z wiosennej kolekcji Zary spodobał się też Honoracie Skarbek, która zdążyła zaprezentować nowy ciuch na Instagramie na kilka dni przed Marceliną.

Podoba wam się kurtka Honey i Marceliny? Jeśli szukacie czegoś bardziej eleganckiego, sprawdźcie, gdzie kupić płaszcz Julii Wieniawy.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 maja 2019, 01:44

Zobacz także

Nasze propozycje