Poprzedni artykuł: Ewa Bilan-Stoch brylowała na Gali Mistrzów Sportu! Znowu wybrała sukni... Następny artykuł: Przepiękna gwiazda Hollywood zaliczyła wpadkę na Złotych Globach. Ta s...

Lewandowska i Grejman w niemal identycznych sukniach na Gali Mistrzów Sportu. Która wypadła lepiej?

Suknie obu gwiazd są przepiękne, ale... Niewiele brakło, a Lewandowska zaliczyłaby wpadkę!

Nie tylko Ewa Bilan-Stoch zwróciła na siebie uwagę kreacją. Na Gali Mistrzów Sportu w bardzo podobnych sukniach pojawiły się również Anna Lewandowska oraz Anna Grajman - partnerka Bartosza Kurka. Nie sposób oderwać od nich wzroku - obie wybrały niemalże identyczny fason sukni.

Zdjęcie: VIPHOTO/East News; TRICOLORS/East News

Lewandowska i Grejman w prawie tych samych sukniach

Żona Roberta Lewandowskiego dosłownie dwa dni temu wróciła ze słonecznego Dubaju i zachwyca opalenizną. Na galę wybrała czarną kreację projektu Bohoboco. Bufiasty rękaw to charakterystyczny element tej sukni. Podobnie jak bardzo długie wycięcie na nodze, które sprawiło, że omal zaliczyła wpadkę! Mamy jednak wątpliwości co do butów... Są piękne, ale nie w tej stylizacji. Naszym zdaniem nie do końca pasują. Uwydatniły umięśnione nogi trenerki. Efekt spotęgowało dodatkowo przeniesienie ciężaru ciała na jedną stronę.

Zdjęcie: Ons.pl; TRICOLORS/East News

Dziewczyna Bartosza Kurka, najlepszego polskiego sportowca według 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego, wybrała czerwoną kreację od Violi Piekut. Pierwsze wyjście na czerwony dywan i od razu sukces! Wielka falbana przy dekolcie i delikatne drapowanie na ramieniu stanowiły piękne wykończenie górnej części sukni. Podobnie jak Lewandowska, siatkarka również musiała uważać na to, w jakiej pozycji pozuje do zdjęć - jeden zły ruch i pokazałaby zbyt wiele ciała.

Zdjęcie: VIPHOTO/East News

Naszym zdaniem obie panie wyglądały olśniewająco, ale ten pojedynek wygrywa Anna Grejman. A waszym zdaniem, która z nich wyglądała lepiej? :)

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:34

Zobacz także

Nasze propozycje