Poprzedni artykuł: Księżna Kate w najmodniejszym kolorze sezonu – którą wersję wolicie? Następny artykuł: Kochamy ten look Anny Lewandowskiej! I wiemy, jak go TANIO skopiować ;...

Małgorzata Rozenek-Majdan w złotej spódnicy! Wyglądałaby bosko, gdyby nie jeden szczegół...

Co za stylowa para! Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się z mężem w "Dzień Dobry TVN" i widać, że najnowsze trendy znają... perfekcyjnie ;) Ale gwiazda nie przewidziała jednego...

Ona naprawdę zna się na najnowszych trendach! Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała zjawiskowo, kiedy razem z mężem Radkiem Majdanem wchodziła do studia "Dzień Dobry TVN". Para przyszła do programu, by opowiedzieć o swojej przygodzie w show "Azja Express". Wiadomo już, że państwo Majdanowie musieli pożegnać się z programem. 

Zobacz: Znów emocje w "Azja Express"! Rozenek kontra Kaczoruk, czyli bitwa na...

I choć szkoda nam, że nie zobaczymy już Małgosi na antenie TVN w "Azji..." (naszym zdaniem jej teksty z show przejdą już do historii telewizji), to jej uliczna stylizacja podbiła nasze serca. Co miała na sobie? Oczywiście najlepsze marki. Jak udało nam się ustalić, gwiazda TVN tego dnia postawiła na koszulę Pablo, błyszczące szpilki Steve Maden, dobrała do stylizacji torebkę YSL oraz okulary Givenchy. No i wisienka na torcie - złota, metaliczna spódnica Tary Jarmon. Kochamy te plisy, kolor, materiał. Ale jest jedno ale... O co chodzi?

Rozenek-Majdan zaliczyła modową wpadkę?

Spódnica wygląda nieziemsko, kiedy Małgorzata stoi. Ale już kiedy idzie (a przy okazji wieje silniejszy wiatr), spódnica "odsłania" więcej, niż pewnie chciałaby nasza Lady Majdan ;). To oczywiście nie żadna modowa wpadka - trudno przewidzieć, jak materiał zachowa się w ruchu, ale warto zapamiętać to jako dobrą, stylową lekcję. Zobaczcie koniecznie stylizację Małgosi w naszej galerii! Warto też pochwalić Radka Majdana - ładnie mu w tych szarościach!

Zobacz: Gwiazdy bez makijażu w programie "Azja Express"

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 19:59

Zobacz także

Nasze propozycje