Poprzedni artykuł: Anna Mucha i Małgorzata Foremniak już ją noszą! Zobaczcie najmodniejsz... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w lateksowych spodniach! Czy to pasuje do......

Małgorzata Kożuchowska znów zachwyca! Ten sweter to hit jesieni

Jak to możliwe, że ona... wygląda coraz lepiej! Małgorzata Kożuchowska zachwyciła nas w luźnej stylizacji. A was?

Tej aktorki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Możemy ją oglądać zarówno w filmach, serialach, jak i na deskach teatrów. Do jej talentu więc też nie trzeba nikogo przekonywać. My jednak zwróciłyśmy uwagę na jej styl. 

Zobaczcie także:  10 najmodniejszych sukienek na jesień do 100 zł

Małgorzata Kożuchowska ostatnio pojawiła się w stylizacji, która zaparła nam dech w piersiach. Przypominamy, że aktorka w tym roku skończyła 45 lat, a prezentuje się na około 15 mniej. Na zdjęciach, które wywarły na nas takie wrażenie zaprezentowała się w dżinsach z rozszerzanymi nogawkami, białej bluzce oraz... fenomenalnym swetrze! Długi, kolorowy kardigian idealnie uzupełnił jej stylizację. 

Naszym zdaniem, ten sweter będzie hitem jesieni. Jak Wam się podoba?

Poza tym Małgorzata Kożuchowska idealnie dba o swoją skórę, która również nie zdradza jej wieku. Od lat także nie eksperymentuje ze swoją fryzurą, pozostając wierną krótkim włosom w kolorze jasnego blondu. My kochamy ten look! A wy?

Zobaczcie także:  Modne torebki na jesień- 10 hitów z sieciówek

Foto: Eos

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:48

Zobacz także

Nasze propozycje