Poprzedni artykuł: Weź udział w konkursie marki L’AF i wygraj voucher na zakupy! Następny artykuł: Najmodniejsze skórzane spódnice na jesień. Teraz mają... błyszczeć!

Małgosia Rozenek-Majdan i jej synowie w... takich samych butach!

Małgorzata Rozenek-Majdan nawet na rowerowej przejażdżce wygląda perfekcyjnie. Wszystko do siebie pięknie pasuje, nawet... obuwie jej synków ;)

Małgorzata Rozenek-Majdan nosi takie same buty, jak jej synowie? Nie pierwszy już raz! Jesienią dostrzegliśmy, że gwiazda TVN podczas jednego ze spacerów miała na sobie białe buty Buscemi, a jej synowie włożyli tego dnia bardzo podobne tylko sportowej marki.

Przyszła wiosna i... znów ta stylowa rodzinka pokazała się w butach w tym samym kolorze. Lady Rozenek wybrała się ze swoimi synkami: Stanisławem i Tadeuszem, na wycieczkę rowerową. Tym razem cała trójka włożyła sportowe, czerwone buty. To nie mógł być przypadek :)
Zresztą Małgosia Rozenek-Majdan w rozmowie z Wizaz.pl zdradziła, że nawet kosmetyki pożycza od swoich synków. Jakie? Musicie zobaczyć nasze wideo! A jeśli chcecie sprawdzić, jak stylowo wygląda gwiazda TVN na rowerze - zajrzyjcie do naszej galerii.

Azja, węgiel, glow... Nie znasz tych trendów? Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:05

Zobacz także

Nasze propozycje