Poprzedni artykuł: Rozejrzyj się i odkryj drobne radości życia z nowymi zapachami Mexx! Następny artykuł: Kolczyki-cukierki są hitem Instagrama. Tylko ta cena...

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszych butach tego sezonu! Cena? Powalająca…

Musimy przyznać, że Perfekcyjna Pani Domu wie, jak podkreślić szczupłą figurę i niebotycznie zgrabne nogi. A w welurowych kozakach wygląda naprawdę spektakularnie.

O tym, że welur jest bardzo modny tej jesieni przekonałyśmy się obserwując gwiazdy na imprezie urodzinowej „Party”. Ten materiał pokochały chociażby Paulina Krupińska czy też Sabrina Pilewicz.

Ostatnio również Małgorzata Rozenek-Majdan udowodniła, że bacznie śledzi wszystkie trendy. Pojawiła się na pierwszych urodzinach marki Marlu. Miała na sobie dzianinową sukienkę oraz płaszcz w paski w różnych odcieniach szarości, który sięgał jej do kostek. Dobrała do tego również czarną torebkę na srebrnym łańcuchu.

Naszą uwagę najbardziej zwróciły uwagę jednak buty marki Celebrity. Małgorzata Rozenek-Majdan połączyła dwa najgorętsze trendy sezonu jesień-zima 2016/2017. Czyli kozaki za kolano, które zostały wykonane z welurowej tkaniny w kolorze wina. Jeszcze bardziej zaskakuje ich cena. Żona Radosława Majdana zapłaciła za nie aż 1700 zł

Tego samego dnia przyłapano ją w bardzo podobnej stylizacji. Ponownie założyła welurowe kozaki za kolano. Miała na sobie tę samą sukienkę, ale tym razem jednak zestawiła ten look z czerwonym płaszczem, którego kołnierz został obszyty futrem. Można go znaleźć w kolekcji Marlu. 

Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan dobrze poradziła sobie z welurowym trendem? :)

Zobacz także: Welur w roli głównej - musicie zobaczyć elegancką kolekcję Weave!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 15:50

Zobacz także

Nasze propozycje