Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec w ultramodnej sukience z Zary. My już marzymy o podobne... Następny artykuł: TommyNow ICONS prosto z Szanghaju! Zobacz pokaz Tommy Hilfiger na żywo

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na torebkę z Zary za 99 zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie stroni od luksusowych marek, ale potrafi je doskonale łączyć z ubraniami i dodatkami z sieciówek. Zobaczcie jej fantastyczną kopertówkę z Zary.

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi dzielić się swoim życiem prywatnym na Instagramie, a fanki chętnie inspirują się jej stylizacjami, o czym świadczą masowo wykupowane produkty, w których gwiazda się pokazuje, jak było z np. uroczym kombinezonem marki House. Choć często sięga po luksusowe marki, to jak już wspominałyśmy, nie stroni także od sieciówek.

Małgorzata Rozenek-Majdan z torebką z Zary

Przed wylotem na rajskie wakacje w Izraelu, Małgorzata Rozenek-Majdan umieściła zdjecie swojej stylizacji, w której wyróżnia się mała torebka w czerwonym kolorze. To jednak nie Louis Vuitton czy Gucci, a... Zara! Taką samą torebkę możemy kupić już za 99 zł! 

torebka biodrowa zara

Choć jest to torebka biodrowa, to jednak Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła ją przewiesić przez ramię. Jak widać, noszona w ten sposób również doskonale się prezentuje. Gwiazda połączyła ją z body pochodzącym z kolekcji Intimissimi, które możemy nabyć za ok. 90 zł oraz szortami marki CHAOS by Marta Boliglova za 750 zł. 

Jak wam się podoba stylizacja gwiazdy? 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 20:17

Zobacz także

Nasze propozycje