Poprzedni artykuł: Olga Kalicka poprowadziła "World of Dance" z ogromnym brzuszkiem. "Jak... Następny artykuł: Agnieszka Chylińska zszkowała fanów stylizacją. "Miałam taką suknienkę...

Małgosia z "Rolnik szuka żony" sprzedaje suknię ślubną. Przy okazji dowiedzieliśmy się, ile kosztowała

Moda, , tagi: rolnik szuka żony
Na portalu ogłoszeniowym pojawiło się ogłoszenie sympatycznej rolniczki z programu TVP. Małgosia Sienkiewicz chce sprzedać swoją suknię ślubną!

Wesele Małgosi Sienkiewicz i Pawła Borysewicza z "Rolnik szuka żony" należało do wystawnych. Obecni byli goście z TVP (m. in. Marta Manowska, która relacjonowała ślub pary na Insta Stories), a państwo młodzi przebierali się kilkakrotnie. Szczególne emocje u widzów popularnego programu wywołał wzorzysty garnitur Pawła z poprawin. Strój pana młodego utrzymany był w stylu "na bogato", co sprowokowało liczne kpiny internautów.

Teraz okazuje się, że to pierwsza suknia ślubna Małgosi była prawdziwie luksusowa. Mogła kosztować nawet 10 tysięcy złotych!

Suknia ślubna Małgosi z "Rolnik szuka żony"

Miesiąc po ślubie Małgosia Sienkiewicz zamieściła na Olx ogłoszenie o chęci sprzedaży swojej sukni. Zrobiła to dyskretnie - na zdjęciu głównym widzimy modelkę, a fotografie ze ślubu rolników są ukryte dalej. Ogłoszenie Małgosi z "Rolnika" łatwo więc przeoczyć.

screen aplikacja Olx

Za swoją suknię popularna panna młoda chciałaby otrzymać 3 tys. zł, ale cena podlega negocjacji. Dzięki ogłoszeniu wiemy, że kreacja pochodzi z kolekcji 2019 luksusowej marki Justin Alexander Bridal. Polskie salony nie podają konkretnych cen sukni, ale według dystrybutora, salonwhite.pl, najprostsze fasony Justin Alexander kosztują 4 tys. złotych, a te bardziej strojne dochodzą do 10 390 zł. Z kolei według amerykańskiej wyszukiwarki usług ślubnych theknot.com, w zależności od salonu, fason, który wybrała Małgosia kosztuje między 2 a 2,5 tys. dolarów (7,5-9,5 tys. zł).

Wychodzi na to, że kupno używanej sukni po słynnej rolniczce to doskonała okazja!

Podobała wam się suknia ślubna Małgosi z "Rolnik szuka żony"?

Zdj. główne: Facebook MK Grochowscy Fotografia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 06:34

Zobacz także

Nasze propozycje