Poprzedni artykuł: 4 wiosenne trendy, na które powinny uważać niskie dziewczyny Następny artykuł: Tęczowe buty i widowiskowa kreacja – zobacz zachwycającą stylizację Ma...

Marina i Ewa Chodakowska noszą najmodniejsze sportowe buty. Wiemy, jaki to model!

Buty sportowe zdobywają coraz większą popularność, a jeden z najmodniejszych modeli sezonu pokochały już polskie gwiazdy - Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Ewa Chodakowska. Która z nich nosi je lepiej?

Buty sportowe na dobre weszły do współczesnej mody i dziś nosimy je nie tylko z dresami, a łączymy je także z eleganckimi elementami garderoby. Obecnie jednym z najbardziej popularnych modeli butów sportowych są sneakersy Adidas Yeezy Boost 350. Buty te pokochały już Ewa Chodakowska i Marina Łuczenko-Szczęsna, które zdecydowały się na niemal identyczną wersję obuwia. 

Obie gwiazdy zestawiły sportowe buty Yeezy Boost w podobny sposób. Zarówno Ewa Chodakowska jak i Marina Łuczenko-Szczęsna sportowe buty połączyły z modnymi spodniami z dużymi dziurami oraz luźnymi bluzami. MaRina zdecydowała się na czerwoną bomberkę oversize oraz plecak, natomiast Ewa Chodakowska wybrała luźną parkę oraz torebkę z modnymi naszywkami. Sportowe buty Yeezy Bosst 350 kosztują około 500 złotych, niestety w większości są już wyprzedane. Kupiłabyś podobne? 

Zobacz także: Gwiazdy pokochały... futrzane klapki. Założyłabyś podobne?

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:37

Zobacz także

Nasze propozycje