Poprzedni artykuł: Elie Saab zaprojektował dla synowej zjawiskową suknię ślubną. Najpiękn... Następny artykuł: Baguette bag - kultowa torebka z lat 90. powraca

Marina założyła najmodniejsze buty lata, ale fani... śmieją się z jej stóp. Słusznie?

Te buty są obecnie hitem na Instagramie, ale wzbudzają wiele kontrowersji, ponieważ zniekształcają stopy. Marina Łuczenko-Szczęsna na długo zapamięta komentarze internautów...

Siateczkowe sandały Bottega Veneta to w tym sezonie ulubione buty gwiazd. Niedawno miały je na sobie Sara Boruc-Mannei oraz Jessica Mercedes-Kirchner czy Joanna Horodyńska. Model Chain-Embellished Mesh Sandals założyła także Marina Łuczenko-Szczęsna. Niestety fani zbyt dokładnie przyjrzeli się jej stopom i natychmiast zaczęli je krytykować...

Marina Łuczenko-Szczęsca na imprezie Vogue'a

Wokalistka w kontrowersyjnych butach pojawiła się na imprezie organizowanej przez jeden z magazynów modowych.  Wybrała jasne dżinsy oraz białą bluzkę, która zakrywała jedynie biust. Na ramię zarzuciła beżową marynarkę, a całość uzupełniła subtelnymi dodatkami. Tak prosty look postanowiła jednak nieco podkręcić wspomnianymi wcześniej butami Bottega Veneta. Mimo że świetnie pasują do jej stylu, nie wszyscy są zdania, że wygląda w nich korzystnie.

Fani dopatrzyli się w piosenkarki haluksów. Reakcja Mariny była natychmiastowa. Sprostowała, że wcale nie ma haluksów, a stopa wygląda tak dlatego, że jest bardzo szczupła. Czyżby?

Zdjęcie: Instagrm.com/marina_official

Same buty trudno określić jako ładne, bo zdecydowanie bardziej pasuje nam do nich słowo "dziwne". Jednak przyglądając się zdjęciu na zbliżeniu, rzeczywiście można zauważyć, że coś jest nie tak ze stopami wokalistki. Przez siateczkę trudno mimo wszystko dostrzec czy rzeczywiście ułożenie palców może być winą haluksów. Naszym zdaniem ta teoria jest na wyrost, a wygląd stopy jest spowodowany raczej pozowaniem lub przeniesieniem ciężaru ciała.

Wyjaśnienie Mariny i tak nie uciszyło pozostałych internautów, których ewidentnie poruszyła stylizacja gwiazdy. Bez skrępowania komentowali wygląd jej butów.

- Okropnie wyglądają stopy w tych butach.

- Buty straszne.

- Wszystko mi pasuje, ale buty... No zniekształcają stopę strasznie, niestety...

- O matko! Poza stopami pięknie.

Myślicie, że naprawdę jest o co robić aferę? W końcu Marina ma naprawdę szczupłą sylwetkę i ostatnie co można powiedzieć o jej stopach jest to, że są brzydkie.

Zdjęcie główne: Instagram.com/marina_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:18

Nasze propozycje