Poprzedni artykuł: Czy naszej garderobie wciąż potrzebna jest baza? (Felieton) Następny artykuł: TREND: kurtka bomberka. Jak ją nosić i do jakiej pasuje sylwetki?

Masz swój styl? Wygraj wejściówkę na pokaz Allegro

Moda, , tagi: konkurs, #mamswójstyl, konkurs allegro
Dziewczyny, to ostatni moment na zdobycie zaproszenia na pokaz Allegro.

Chcesz poznać zwycięskie stylizacje z konkursu Allegro #mamswójstyl przygotowane przez Paulę Jagodzińską z beauty-fashion-shopping.pl/ i Kamila Pawelskiego z www.ekskluzywnymenel.com/? Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij wejściówkę.

O co chodzi? W ramach konkursu Allegro #mamswójstyl jego ambasadorzy – para znanych blogerów – wybrali sześciu zwycięzców, którzy w warszawskim pokazie wezmą udział jako styliści. Aby dostąpić tego zaszczytu, trzeba było rozwiązać zadanie konkursowe, a mianowicie stworzyć stylizacje z czterech do dziewięciu produktów wyszukanych na Allegro. Szukacie inspiracji i lubicie modowe eventy? Jeśli tak – do dzieła!

Wyjątkowy pokaz mody Allegro odbędzie już w środę w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie. Aby zdobyć zaproszenie, odpowiedz na pytanie: Jakie ubranie lub dodatek określa Twój niepowtarzalny styl?

Uzasadnij swój wybór i wyślij swoją odpowiedź na adres mamswojstyl@edipresse.pl. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, do godz. 23.59. Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 23:47

Zobacz także

Nasze propozycje