Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska w dziewczęcej sukience z sieciówki za niewiele ponad... Następny artykuł: Idealna sukienka na lato? Księżna Kate znalazła ją w Zarze

Meghan Markle na urodzinach Królowej Elżbiety II. Złamała protokół królewski?

Co takiego zrobiła księżna hrabstwa Sussex, że media nie pozostawiają na niej suchej nitki?

Choć Królowa Elżbieta II przyszła na świat 21 kwietnia 1926 roku, to Wielka Brytania świętowała jej urodziny dopiero wczoraj. Na corocznej wojskowej paradzie"Trooping of Colour" w Londynie (czyli pochodzącej z XVII wieku tradycji obchodów urodzin monarchy w czerwcu, które przypadają na drugą sobotę czerwca) nie mogło zabrakło najbliższych z rodziny królewskiej – w tym Meghan Markle.

Przeczytaj także: Anna Lewandowska w dziewczęcej sukience z sieciówki za niewiele ponad 100 zł!

Meghan Markle zaliczyła wpadkę na urodzinach Królowej Elżbiety II?

To drugie tak oficjalne wystąpienie Meghan Markle jako żony księcia Harry’ego. Pierwsze miało miejsce zaledwie trzy dni po ślubie pary książęcej na przyjęciu inaugurującym obchody 70. urodzin księcia Karola. Wtedy Meghan zachwyciła wszystkich subtelną kreacją w kolorze brzoskwiniowego różu marki Goat z zasłaniającą dekolt oraz ramiona siateczką. Całość dopełniła kapeluszem w tym samym kolorze Philipa Treacy, kopertówką Wilbur&Gussie oraz szpilkami w kolorze nude.

Przeczytaj także: Odkryte ramiona już nie są modne! Tego lata na ulicach będą królować te sukienki

Podczas obchodów 92. urodzin Królowej Elżbiety II księżna Sussex również postawiła na jasny look. Tym razem wybrała sukienkę od Caroliny Herrery w kolorze baby pink z asymetrycznym zapięciem z przodu, zdobionym dużymi okrągłymi pudroworóżowymi guzikami oraz kapelusz od Philipa Treacy.

Przeczytaj także: Noszenie tej modnej bluzki jest bardzo ryzykowne! Bella Hadid zaliczyła poważną wpadkę... 

Problemem jednak okazał się dekolt sukienki. Jak podaje tabloid "The Sun" taka kreacja nie jest odpowiednia dla kobiet z rodziny królewskiej. Według protokołu królewskiego, kreacje księżnej nie powinny eksponować jakiegokolwiek fragmentu ciała, a odsłanianie ramion jest po prostu niestosowne.

Myślicie, że Meghan będzie miała kłopoty związane z wyborem kreacji? My niezależnie od protokołu królewskiego jesteśmy absolutnie zachwyceni jej stylizacją.

Zdjęcie: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 18:57

Zobacz także

Nasze propozycje