Poprzedni artykuł: Czy to koniec słynnego DeeZee? Sklep z butami przejmuje popularny giga... Następny artykuł: Dominika Gwit pokazała suknię ślubną! Wiemy, gdzie taką kupić

Meghan Markle zaliczyła poważną wpadkę! Wszystko przez źle dobraną bieliznę (lub jej brak)

Meghan Markle znowu nie wyszło! Księżna Sussex ma kłopoty nie tylko z przestrzeganiem zasad królewskiego protokołu, ale także... dobieraniem odpowiedniej bielizny. Przez drobne niedopatrzenie żona księcia Harry'ego uczyniła z siebie małe widowisko.

Meghan Markle towarzyszyła mężowi podczas uroczystości organizowanej przez Commonwealth Youth Forum. Na pierwszy rzut oka, księżna Sussex prezentowała się nieskazitelnie. W żółtej sukience z łódkowym dekoltem i odsłoniętymi ramionami wyglądała elegancko, ale nudno. Niestety, już po chwili dało się zauważyć, że pozornie idealna stylizacja Meghan ma poważną wadę - na sukience odznaczyła się albo faktura źle dobranej bielizny, albo - o zgrozo! - sutki księżnej.

Zobacz także: Meghan Markle na wyścigach w Ascot. Byłoby pięknie, gdyby nie ten drobiazg...

Wpadka Meghan Markle

Po uważnym przyjrzeniu się sukience księżnej Sussex, zaryzykowalibyśmy stwierdzenie, że winę za wpadkę księżnej można równo podzielić między Meghan i projektanta, który stworzył jej kanarkową kreację. Warta 1300 funtów (6409 zł) sukienka księżnej została zaprojektowana przez Brandona Maxwella. Ten stylista, znany między innymi z bliskiej współpracy z piosenkarką Lady Gagą, umieścił na froncie sukienki księżnej dwa dyskretne przeszycia, które kończą się dokładnie w tych miejscach, w których zaczynają się (prawdopodobnie) sutki księżnej. Meghan też się nie spisała- sądząc po tym, jak sukienka układała się na jej klatce piersiowej - nie włożyła tego dnia gładkiego stanika, bo raczej nie podejrzewamy, że zupełnie by zapomniała o tym elemencie garderoby. Biustonosz, prawdopodobnie z koronką, spowodował, że materiał sukienki delikatnie marszczył się, jeszcze bardziej wzmacniając wrażenie, że widzimy... sutki księżnej! 

Zobacz także: Pierwsze oficjalne wystąpienie Meghan Markle byłoby katastrofą, gdyby... królowa nie uratowała sytuacji

A wy co myślicie o wyglądzie Meghan - można jej wybaczy brak odpowiedniego stanika?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 17:52

Zobacz także

Nasze propozycje