Poprzedni artykuł: Joanna Krupa - lubicie jej styl? Głosujcie! Następny artykuł: One nie wstydzą się swojego ciała – zobacz 6 blogerek plus size

Metaliczne tatuaże – hit lata 2015!

To, że tatuaże są modne, wiedzą wszyscy. To, że można sobie zrobić taki, który zniknie po kilku dniach, też wiadomo. I to, że tatuaż może być kolorowy, mały, duży i na dowolnym miejscu ciała, też. W zasadzie można powiedzieć, nuda. Ale... niekoniecznie! W tym sezonie pojawiła się nowość, która od razu stała się prawdziwym hitem. Mowa o tymczasowych metalicznych tatuażach.

Łatwe w aplikacji, szalenie efektowne i schodzą szybciej niż zdążą ci się znudzić. Metaliczne tatuaże to naprawdę super sposób na ozdobienie ciała latem i doskonała alternatywa dla biżuterii i to nie tylko bransoletek i naszyjników, ale również kolczyków i pierścionków! Mniejsze można naklejać na przykład w kącikach oczu lub pod łukiem brwiowym. Wszystko zależy od twojej fantazji!

metaliczne tatuaże Claire's

tymczasowe metaliczne tatuaże Claire's

Metaliczne tatuaże fantastycznie prezentują się na opalonej skórze i, jakkolwiek możesz je nosić wszędzie i o każdej porze dnia i nocy, są świetnym pomysłem (o wiele wygodniejszym niż klasyczna biżuteria) na uzupełnienie plażowego looku. Kiedy zaś „pomieszasz” je z biżuterią, otrzymasz naprawdę niepowtarzalny i szalenie oryginalny efekt!

Moim zdaniem to fajna opcja na imprezę. Na tle opalonej skóry wygląda super.

EsteraO
metaliczne tatuaże Claire's

tymczasowe metaliczne tatuaże Claire's

Jak nakładać tymczasowe metaliczne tatuaże?

To proste! Wystarczy przyłożyć wybrany motyw do suchej i czystej skóry i delikatnie zwilżyć wodą. Następnie ostrożnie, tak, by nie uszkodzić tatuażu, odkleić papierek i poczekać aż tatuaż wyschnie. Voila! Jeśli będziesz się z nim delikatnie obchodzić, powinien wytrzymać ok. 3 dni.

metaliczne tatuaże Shine Tatoo

tymczasowe metaliczne tatuaże Shine Tatoo

Gdzie można kupić tymczasowe metaliczne tatuaże?

Sprawdź w: Shine Tattoo (na Facebooku) i Claire's, a także w Rossmannie i Hebe. Metaliczne tatuaże nie są drogie, kosztują od kilkunastu do ok. 30 złotych za arkusz.

Zobacz więcej metalicznych tatuaży.

Próbowałyście już? Co sądzicie o modzie na metaliczne tatuaże?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:49

Zobacz także

Nasze propozycje