Poprzedni artykuł: 10 najpiękniejszych kreacji z rozdania nagród EMMY Następny artykuł: Kowalska, Horodyńska, Niezgoda, Rozz i wiele innych gwiazd na pokazie...

Na punkcie tej biżuterii oszalały miłośniczki Instagrama. My zresztą też ;)

Od jakiegoś czasu to właśnie minimalistyczna biżuteria podbija serca kobiet. Jak można zauważyć, chętnie sięgamy po delikatne łańcuszki, kolczyki, bransoletki i... pierścionki! To właśnie na nie dzisiaj kierujemy zoom.

Nie wszyscy lubią na swoich palcach nosić ozdoby. Nie każdy też lubi duże pierścionki, które od razu mocno wyróżniają się na dłoni. To właśnie dla tych osób doskonałym rozwiązaniem są delikatne ozdoby na palce, które obecnie stały się prawdziwym hitem w social mediach. 

Zobaczcie także:  Dojrzałość i elegancja w kampanii Karen Walker

Część osób decyduje się na ich noszenie po jednym na każdym palcu, a część zakłada nawet kilka na jeden, tylko w różnych jego miejscach. Wzorów tej biżuterii jest wiele - od zwykłych obrączek, po pierścionki z oczkami. Są one wykonywane ze srebra, złota, stali. 

Kobiety potrafią z nich tworzyć bardzo oryginalne połączenia, które prezentowane razem z idealnie wykonanym manicure, naprawdę robią wrażenie. Nie da się jednak ukryć, że zestawienia kilku pierścionków najlepiej wyglądają na długich palcach. Krótkie zostaną przez to jeszcze bardziej skrócone. 

Przedstawiamy Wam kilka inspiracji z Instagrama, jak możecie łączyć minimalistyczną biżuterię na palcach. Nie zapominajcie jednak, że Waszą stylizację mogą doskonale uzupełnić też delikatne bransoletki, łańcuszki, czy kolczyki. 

Sprawdźcie także:  Czy zwykły pierścionek może uratować życie? 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:18

Zobacz także

Nasze propozycje