Poprzedni artykuł: 8 rzeczy z wyprzedaży, które będą modne wiosną i latem Następny artykuł: Jak rozpoznać czy buty będą niewygodne? Oto 4 sposoby!

Minimalistyczne suknie ślubne dla miłośniczek elegancji

Najnowsza kolekcja sukien ślubnych od J. Crew to pochwała dla minimalizmu, prostoty i klasyki. Zobaczcie piękne suknie dla zwolenniczek tradycyjnych fasonów.

Obecnie w modzie ślubnej dominują romantyczne suknie ślubne pełne kwiatowych zdobień, frywolnych koronek i wyszywanych koralikami aplikacji. Marka J. Crew zaprezentowała właśnie kolekcją odmienną od dominujących w sukniach ślubnych trendów, w której główną rolę grają prostota i minimalizm. Każda spośród sukni zaprezentowanych w najnowszym lookbooku marki dowodzi, że klasyczne fasony nie potrzebują zbędnych ozdób i urozmaiceń.

W nowej kolekcji ślubnej J. Crew znajdziemy przede wszystkim tradycyjne długie suknie z lekko rozszerzanym dołem i dekoltami w kształcie litery V. W kolekcji nie zabrakło także kilku bardziej ekstrawaganckich propozycji - mowa tu o sukniach ślubnych o długości mini. Nadal są one utrzymane jednak w dziewczęcym i gustownym klimacie.

Oto najnowszy lookbook sukni ślubnych J. Crew:

 

 

 

 

Co myślicie o tej kolekcji?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 06:34

Nasze propozycje