Poprzedni artykuł: Anna Kalczyńska bardzo odważnie odsłoniła... piersi! Dobry pomysł czy... Następny artykuł: Te kolorowe płaszcze będziemy nosić wiosną! Pasują do szpilek, balerin...

Khaki to najmodniejszy kolor na wiosnę!

Moda, , tagi: trendy 2017
Instytut Pantone ogłosił już znacznie wcześniej, że rok 2017 będzie należał do zieleni, a szczególnie odcienia greenery. My jednak zdecydowanie bardziej stawiamy na khaki.

Jeżeli już miałaś okazję buszować po sklepach w poszukiwaniu wiosenno-letnich nowości, na pewno zauważyłaś, że wiele ubrań jest w kolorze khaki. Każdemu chyba kojarzy się on z militariami i męskim światem, gdzie nie ma wstępu dla pań. Ale na szczęście projektanci regularnie wykonują ukłon w stronę kobiet i również tym razem stworzyli kolekcje z o wiele bardziej eleganckimi krojami.

Zobacz także:10 hitów z wiosennej kolekcji ZARA! Chcemy mieć te buty

Khaki powraca zresztą do nas dość często - zarówno w sezonie zimowym, jak i tym bardziej wakacyjnym. Ten kolor będzie wyglądał dobrze ze wszystkimi bazowymi barwami. Mamy jednak wrażenie, że połączenie go z niebieską koszulą lub czerwonym płaszczem może prezentować się równie dobrze. Nie stronimy jednak od zestawienia zieleni z beżem czy też bielą

Kolor khaki można także łączyć z ciekawymi dodatkami, co nada stylizacji charakteru. My proponujemy różne naszywki. Jak się okazuje są równie pożądanym trendem i pojawiają się dosłownie wszędzie – nawet na modnych w latach 90. katanach. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić. Zestawianie khaki z ciemnymi kolorami, bardzo przytłacza sylwetkę. To samo tyczy się zbyt dużej ilości dodatków w odcieniach zieleni.

W naszej galerii znajdziecie kilka propozycji ubrań, które można znaleźć w sieciówkach.

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:44

Zobacz także

Nasze propozycje