Poprzedni artykuł: Aneta Zając w ślicznej sukience z polskiej sieciówki. Kupicie ją w Med... Następny artykuł: Kardigan damski na zimę 2020 - ta część garderoby znowu jest modna!

Jennifer Lopez w najgorszej stylizacji w swojej karierze? Co założyła na Złote Globy 2020?

Zazwyczaj olśniewa stylem i uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd Hollywood, jednak podczas 77. ceremonii rozdania Złotych Globów to one zaliczyła największą modową wpadkę. Nawet najwierniejsi fani nie pozostawili na Jennifer Lopez suchej nitki. To trzeba zobaczyć.

Choć w zeszłym roku skończyła pięćdziesiąt lat, Jennifer Lopez wciąż jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, a jej stylizacje zazwyczaj zaliczane są do tych najbardziej udanych. Latynoska piękność doskonale wie jak podkreślać swoją egzotyczną urodę i zgrabne ciało, zachwycając wszystkich swoim wyczuciem stylu na czerwonym dywanie. Niestety podczas 77.  ceremonii rozdania Złotych Globów było zupełnie inaczej, a Jennifer Lopez została okrzyknięta jedną z najgorzej ubranych gwiazd. W tej stylizacji nie zgadzało się nic!

Modowa wpadka Jennifer Lopez na Złotych Globach 2020

Rozdanie Złotych Globów za nami, a w mediach aż huczy o modowych wpadkach gwiazd. Jak się okazało w kręgu najgorzej ubranych celebrytek znalazła się m. in. Jennifer Lopez. Artystka została nominowana do Złotego Globu w kategoriiNajlepsza Aktorka Drugoplanowa za rolę doświadczonej, pewnej siebie i niezwykle ciepłej striptizerki w filmie „Ślicznotki” („Hustlers”), a na gali pojawiła się w towarzystwie swojego przystojnego narzeczonego Alexa Rodrigueza. Jednak to nie towarzystwo przystojniaka najbardziej poruszyło fanów piosenkarki, lecz jej niezwykle niekorzystna kreacja.

Zdjęcie: ONS

Jennifer Lopez zdecydowała się na długą obszerną białą suknię z trenem z elementami butelkowej zieleni i złota oraz olbrzymią złoto-zieloną kokardą, co sprawiło, że wyglądała jak wielki bożonarodzenowy prezent. To właśnie ten element kreacji najbardziej zaburzył proporcje sylwetki aktorki i dodał jej co najmniej 20 dodatkowych kilogramów.

Również fryzurę gwiazdy możemy zaliczyć do niezbyt udanych. Jennifer Lopez zdecydowała się na kok zrobiony z warkocza, który wielu osobom kojarzył się ze słynnym uczesaniem byłej premier Ukrainy – Julii Tymoszenko. Sytuacji nie uratował nawet makijaż. Latynoska piękność tym razem po raz kolejny przesadziła z ilością bronzera, przez co na wielu zdjęciach wygląda wręcz komicznie.

Zdjęcie: ONS

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Jennifer Lopez tym razem chcąc się wyróżnić na tle innych gwiazd, które w większości na 77.  ceremonii rozdania Złotych Globów zaprezentowały się w klasycznych kreacjach, wyglądała po prostu infantylnie.

A co wy sądzicie o kreacji Jennifer Lopez? W naszej galerii znajdziecie więcej modowych wpadek z tegorocznych Złotych Globów.

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 10:06

Nasze propozycje