Poprzedni artykuł: 8 stylizacyjnych trików, których możesz nauczyć się od Marilyn Monroe Następny artykuł: TREND: Spodnie z dziurami i przetarciami. Najlepsze wzory do 200 zł

Kultowe torebki – 12 najbardziej pożądanych modeli na przestrzeni lat

„It bag” – czyli torebka, o której w danym sezonie marzą prawdopodobnie wszystkie miłośniczki dodatków to jedna z najlepszych reklam dla domów mody. Listy oczekujących, niekończące się zamówienia, miliony sprzedanych egzemplarzy… - o wypuszczeniu do sprzedaży choć jednej torebki, która zyska miano kultowej marzą dyrektorzy marek na całym świecie. Sztuka trafienia w gusta milionów kobiet udaje się jednak tylko nielicznym. Zobaczcie 12 najbardziej kultowych torebek na przestrzeni lat.

Niektóre torebki, do których przylgnęła nazwa „it bag” tracą swoją popularność równie szybko, co ją zdobyły. Inne z kolei cieszą się niesłabnącą popularnością oraz ciągle zwiększającymi się słupkami sprzedaży. Większość torebek w naszym zestawieniu od lat jest na topie i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Birkin, Kelly, Speedy... - do grona kultowych torebek na przestrzeni lat mogłybyśmy zaliczyć naprawdę wiele modeli, my postarałyśmy się ograniczyć do dwunastu.

Która z nich jest według Was najbliższa ideału? Chciałybyście mieć je w swojej kolekcji?

Fot. Pinterest, Tumblr

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 17:12

Zobacz także

Nasze propozycje