Poprzedni artykuł: Katarzyna Chichopek zaskakuje! Takich butów dobranych do sukienki nie... Następny artykuł: Już nie żakiety, a... długie marynarki! Julia Wieniawa i Agnieszka Kac...

Wiemy, jakie kolory będą rządziły wiosną 2017!

Moda, , tagi: pantone
Kto dzisiaj zmarzł w drodze do pracy? Na rozgrzanie powiemy Wam, że świat mody już żyje wiosną! Pantone ogłosiło najmodniejsze kolory na przyszły sezon!

Instytut Pantone po raz kolejny zaprezentował najmodniejsze kolory, które będą rządziły w danym sezonie. Tym razem na tapecie jest już wiosna 2017 roku. Choć pogoda za oknem na to nie wskazuje, to jednak świat mody już myśli o tym, co nas czeka za kilka miesięcy.

Tym razem podano aż 10 kolorów! Ich wybór odbywał się na podstawie m.in. obserwacji tego, co się działo na wybiegach w trakcie New York Fashion Week.

Wybrane kolory przypominają barwy, które otaczają nas w przyrodzie. To zestawienie ma przywoływać spektrum emocji i uczuć.- mówi Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Instytutu Pantone.

Zobaczcie także:  Bomberki wciąż są na topie, ale ten wzór jest teraz najmodniejszy!

Instytut wytłumaczył także znaczenie tych kolorów: 
- PANTONE 17-4123 Niagara- to najbardziej rozpowszechniony kolor. Przypomina klasyczny denim. Odwołuje się on do naszego pragnienia relaksu i spokoju.
- PANTONE 13-0755 Primrose Yellow- to barwa pełna ciepła i witalności. Przenosi nas do chwil pełnych entuzjazmu i powoduje, że myślimy pozytywnie.
- PANTONE 19-4045 Lapis Blue- to intensywny odcień niebieskiego, który przenika wewnętrznym blaskiem.
- PANTONE 17-1462 Flame- przywodzi na myśl płomień, który lubi dobrą zabawę i towarzystwo. Jest ekstrawagancki i żywy, dlatego idealnie dodaje tej palecie ognistego ciepła.
- PANTONE 14-4620 Island Paradise- to kolejna barwa, która przywodzi na myśl relaks i ukojenie, nawiązując do orzeźwiającej wody.
- PANTONE 13-1404 Pale Dogwood- to spokojny odcień różowego, który przywodzi na myśl niewinność i czystość.
- PANTONE 15-0343 Greenery- to orzeźwiająca zieleń, która odzwierciedla naszą potrzebę odkrywania i eksperymentowania.
- PANTONE 17-2034 Pink Yarrow- to barwa, która wciąga, podnosi na duchu i dodaje energii.
- PANTONE 18-0107 Kale- to kolejny kolor zachęcający do zbliżenia się do natury. Stanowi idealne tło uzupełniające bardziej żywe odcienie w palecie.
- PANTONE 14-1315 Hazelnut- to kolor kojarzący się z naturalnymi barwami ziemi. Idealny na sezon przejściowy.
Zobaczcie także: Ta spódnica jest hitem sprzedaży na całym świecie!
Źródło/ Foto: pantone.com/ Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:51

Zobacz także

Nasze propozycje