Poprzedni artykuł: Modne torebki na jesień - 10 hitów z sieciówek! Następny artykuł: Weź udział w konkursie i wygraj trymer dla Twojego mężczyzny od marki...

Najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd

Moda,
Małgorzata Rozenek powiedziała „tak” ukochanemu Radkowi Majdanowi w syreniej sukni godnej gwiazd Hollywood. Ale czy zasłużyła na miano najbardziej stylowej panny młodej? W naszej galerii zobacz najpiękniejsze kreacje ślubne polskich gwiazd.

Małgorzata Rozenek, jak na prawdziwą Lady przystało, na swój ślub z Radkiem Majdanem wybrała syrenią suknię do ziemi z gorsetową górą, która błyszczała srebrzystymi nićmi. 

Perfekcyjna Pani Domu zrobiła konkurencję świeżo upieczonym pannom młodym Agnieszce Woźniak-Starak i Marinie Łuczenko-Szczęsnej, które do tej pory uznawaliśmy za posiadaczki najpiękniejszych sukni ślubnych wśród polskich gwiazd.

W naszym rankingu znalazło się także miejsce dla romantycznej kreacji retro Kasi Warnke, która niedawno została żoną Piotra Stramowskiego, Anny Lewandowskiej, która zachwyciła wielowarstwową suknią księżniczki oraz Pauliny Sykut-Jeżyny, która odważnie pokazała nogi.

Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd w naszej galerii. Może powiesz „tak” w podobnej kreacji? 

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 15:24

Nasze propozycje