Poprzedni artykuł: 6 ulubionych sklepów internetowych redaktorek Wizaz.pl Następny artykuł: Steve Madden w Polsce już wiosną!

Nowa kolekcja Medicine wiosna-lato 2015

Moda,
,
, tagi: wiosna-lato 2015, Medicine, moda 2015, nowe kolekcje
Medicine najnowszą kolekcję wiosna-lato 2015 dzieli na 3 wiodące linie, które w ciągu sezonu przeplatają się i są uzupełniane o kolejne, dostosowane do pory roku, asortymenty oraz kolory.

Jako pierwsza w kolekcji Medicine na uwagę zasługuje linia inspirowana szeroko pojętymi podróżami. Kolejna odsłona kolekcji ma zdecydowanie rockowy charakter. Uzupełnia ją kolekcja t-shirtów z grafikami autorstwa Rafała Wechterowicza, grafika współpracującego z wieloma światowej sławy muzykami.

Specjalnością Medicine są minikolekcje t-shirtów. Tym razem jest to kolekcja autorstwa Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka, fotografów odpowiedzialnych za wszystkie sesje wizerunkowe Medicine. Fotoprinty łączy tematyka „Love”, która idealnie wpisuje się w klimat nadchodzących walentynek. Z kolekcji Medicine wyodrębniona została także linia, dzięki której możemy zestawić sylwetki do pracy. Nie jest to jednak sztywny dress code, lecz kwintesencja miejskiego stylu współczesnych 25–35-latków.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:41

Zobacz także

Nasze propozycje