Poprzedni artykuł: Plecaki nie tylko do szkoły. 7 propozycji do 120 złotych! Następny artykuł: 10 najpiękniejszych sukien ślubnych na przestrzeni lat

Już jest! Najważniejsza okładka wrześniowego "Vogue'a" należy do… Beyonce!

Wrześniowy numer amerykańskiego Vogue’a jest co roku najbardziej wyczekiwanym magazynem w świecie mody. Głównie ze względu na okładkę, o której mówić będą wszyscy. Pojawienie się na tytułowej stronie wrześniowego wydania to bowiem wyróżnienie, którego dostąpić mogą tylko najwięksi. W tym roku przypadło ono Beyonce. Naturalnej, pięknej, przyciągającej wzrok. Zobaczcie sami:

Okładka wrześniowego Vogue'a

Magia wrześniowego numeru

„September issue”, czyli owiane legendą wrześniowe wydania magazynów mody są najważniejszymi numerami w ciągu całego roku. Początek nowego sezonu generuje największą sprzedaż, przyciąga reklamodawców oraz uwagę mediów, którą magazyny starają się wykorzystać w jak największym stopniu. Rozgłos gwarantują zawsze okładki, a dokładniej – ten, kto się na nich pojawi. Z największym napięciem świat mody wyczekuje zawsze na wybór Anny Wintour i redakcji „Biblii mody” – amerykańskiego Vogue’a. To nobilitacja, o której marzą wszyscy.

Beyonce na okładce Vogue'a

Vogue wrzesień 2015

„Jest tylko jedno wrześniowe wydanie i tylko jedna Beyonce” – tak redakcja magazynu Vogue podkreśliła znaczenie wyboru Beyonce na gwiazdę okładki. Do tej pory piosenkarka pojawiła się na okładce Vogue’a dwa razy – w kwietniu 2009 roku oraz marcu 2013. Wrześniowe wydanie należy więc do niej po raz pierwszy. Autorem zdjęć do sesji okładkowej jest legenda fotografii mody – Mario Testino.

Beyonce jako gwiazda okładki 

Beyonce na okładce wystąpiła w koronkowej, pudrowej sukience projektu Marca Jacobsa. To drugi z rzędu sukces projektanta – kreację jego projektu miała na sobie także Nicole Kidman w sierpniowym numerze pisma. Jednak to okładka z Beyonce zapewne na dłużej zapadnie nam w pamięć – wyrafinowana sukienka stworzyła perfekcyjne połączenie z naturalnym makijażem oraz fryzurą. Tu na uwagę zasługują mokre fale, w których zjawiskowo wyglądają tylko wybrani – a Beyonce zdecydowanie do nich należy. Oprócz okładki, w sieci pojawiło się już kilka zdjęć z sesji. Ich mroczny, tajemniczy klimat, natychmiast przywodzi na myśl teledysk „Drunk in love”.

beyonce wrzesień vogue

"Panowanie Beyonce"

Wybór Beyonce na gwiazdę wrześniowego numeru nie był przypadkowy – artykuł na Vogue.com zapowiadający sesję nosi nazwę „Panowanie Beyonce”. Piosenkarka została w nim przedstawiona jako wzór współczesnej kobiety – pięknej zewnętrznie, pewnej siebie, silnej i szalenie ambitnej. Beyonce jest dopiero trzecią w historii ciemnoskórą kobietą, która pojawiła się na wrześniowej okładce amerykańskiej edycji Vogue’a. Wcześniej gościły na niej jedynie Tina Turner oraz Halle Berry.

Co sądzicie o okładce z Beyonce? Uważacie, że to dobry wybór?

Dla fanów piosenkarki, polecamy seksowny makijaż w stylu Beyonce!

Źródła zdjęć: Vogue.com 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 grudnia 2019, 13:47

Nasze propozycje