Poprzedni artykuł: Kurtka z Zary jest hitem na Instagramie. Nosi ją Marcelina Zawadzka Następny artykuł: Oscary 2020: najciekawsze kreacje gwiazd na czerwonym dywanie

Oscarowe kreacje – TOP 7 najgorszych stylizacji wszech czasów

Moda,
,
, tagi: Oscary
Oscary to nie tylko prestiżowe nagrody, ale i wpadki gwiazd. Bjork, Geena Davis, Cher, Demi Moore zostaną zapamiętane na długo dzięki koszmarnym stylizacjom. Lista nazwisk z modowym faux pas jest długa.

Na czerwonym dywanie każdy wygląda jak z okładki magazynu. Zdarza się jednak, że próba zwrócenia na siebie uwagi mediów nie wychodzi gwiazdom na dobre. Niektóre z nich zbyt dużym zaufaniem darzą stylistów, inne nie biorą sobie do serca ważnej zasady – mniej znaczy więcej.

Zobacz także:Oscary 2019 - stylizacje gwiazd i wpadki

Stylizacje z Oscarów, które zapamiętamy mimo upływu lat

Każda kolejna gala rozdania Oscarów to więcej szaleństw. Wydawałoby się, że nic nas już nie zadziwi. Są jednak nazwiska, które usilnie starają się zrobić to co roku, jak Lady Gaga, która na różnego rodzaju gale ubiera kreacje z mięsa lub występuje w samej bieliźnie. Czy spodziewalibyśmy się jednak, że podczas Oscarów Gillian Anderson pokaże stringi? Lub, że Bjork przyjdzie owinięta łabędziem?

Zobaczcie najgorsze stylizacje z Oscarów w naszej galerii.

Źródło zdjęć: ONS/EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:59

Nasze propozycje