Poprzedni artykuł: Ta Polka robi furorę w internecie. Za co pokochały ją tysiące nastolat... Następny artykuł: Dżinsowa minispódniczka: dlaczego powróciła do łask?

Panna młoda w garniturze. Ten trend lansuja najwięksi projektanci

Wydawaćby się mogło, że moda ślubna jest z reguły wierna tradycji i nie ma w niej miejsca na ekstrawagancję. Okazuje się jednak, że to bardzo mylne przypuszczenie. Także w tej dziedzinie mody przyszła pora na zmiany.

Tradycyjna panna młoda nosi klasyczną, białą suknię, a nie spodnie i żakiet - to najważniejsza zasada mody ślubnej. Z reguły przyjmuje się, że garnitur jest przecież zarezerwowany dla pana młodego. Choć większość panien młodych w dniu ślubu wybiera tradycję i klasykę, coraz częściej możemy dostrzec ekstrawagancję w modzie ślubnej.

Niektóre panny młode decydują się na suknie w odważnych kolorach, inne na niestandardowe fasony lub długość sukni ślubnej. Ale czy znajdą się kobiety, które w dniu ślubu będą chciały założyć spodnie? Najwięksi projektanci mody twierdzą, że tak.

Carolina Herrera

Trend z wybiegów - garnitur dla panny młodej

W ostatnim czasie oczy świata mody były zwrócone w kierunku Nowego Jorku, Barcelony i Wenecji, gdzie odbyły się tygodnie mody ślubnej. Obok klasycznych fasonów sukni ślubnych na wybiegach mieliśmy szansę zobaczyć garnitury dla panien młodych. Nie jest to trend lansowany tylko przez jednego projektanta. Garnitury dla panien młodych proponowali najwięksi gracze w modzie ślubnej - Elie Saab, Carolina Herrera czy Monique Lhuillier.

Monique Lhuillier

Spodnie zamiast sukni ślubnej

Choć trend na garnitury dla panien młodych początkowo wywołuje negatywne odczucia, należy przyznać, że propozycje z najnowszych kolekcji są wyjątkowo udane. Owszem, modelka zamiast sukni ma na sobie spodnie, ale mimo wszystko zachowuje delikatny i romantyczny wygląd, tak przecież pożądany w modzie ślubnej. Jeśli więc są kobiety na tyle odważne, by w dniu ślubu wybrać spodnie czy istnieją ku temu jakieś przeciwwskazania?

Elie Saab

Czytaj też: Najpiękniejsze suknie ślubne na przestrzeni lat

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:38

Zobacz także

Nasze propozycje