Poprzedni artykuł: Wyjątkowe szpilki na wyjątkowego Sylwestra (15 par idealnych do małej... Następny artykuł: 10 najpiękniejszych sukni ślubnych gwiazd w 2016 roku. Która najbardzi...

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd w 2016 r. Kto przebił Małgorzatę Rozenek-Majdan?:)

Podobno pierścionek zaręczynowy powinien kosztować co najmniej jedną pensję tego, kto go ofiaruje. Nic dziwnego, że gwiazdy show-biznesu dostają biżuterię wartą setki tysięcy dolarów...

Przy oświadczynach liczą się romantyczny gest, zaskoczenie, a dla niektórych... ilość karatów.

Pierścionki zaręczynowe są najdroższą biżuterią w szkatułkach większości dziewczyn. Nic dziwnego, skoro ich narzeczeni podobno powinni na jubilerskie cacko wydać co najmniej jedną pensję.

W Hollywood „wypada" dać pierścionek wart kilkaset tysięcy dolarów, z kilkunastokaratowymi diamentami, prosty, ale spektakularny. 

W tym roku zachwyciły nas pierścionki Pippy Middleton w stylu retro, Ciary, który błyszczy ogromnym diamentem oraz skromny pierścionek Amandy Seyfried, który może być chyba dowodem, że od brylantów ważniejsza jest prawdziwa miłość:)

W naszej galerii zobacz najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd (możesz też zobaczyć najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd w 2016 roku).

Jeśli masz nadzieję, że w przyszłym roku z ust twojego mężczyzny padnie to najważniejsze pytanie, pokaż mu zdjęcie twojego ulubionego pierścionka. Jest szansa, że wybierze podobnym stylu (choć może z inną ceną:)

Tylko uważaj: wiedząc, ile kosztują wielkie diamenty, nie spodziewaj się, że pierścionek jest zdobiony prawdziwym kamieniem, jeśli wydaje ci się podejrzanie okazały...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:04

Zobacz także

Nasze propozycje