Poprzedni artykuł: 7 sprawdzonych porad, jak wydłużyć nogi Następny artykuł: Modne i wygodne damskie piżamy w różnych cenach

MC1R-pierwszy na świecie magazyn dla rudzielców!

Moda, , tagi: moda, moda 2015, rude włosy, włosy rude
Rudowłosi stanowią około 2% populacji. Bardzo często są definiowani przez kolor swoich włosów, czasem pozytywnie innym razem negatywnie. W 2014 roku w Niemczech powstało pierwsze wydanie magazynu dla rudzielców, w marcu 2015 roku wyszedł drugi numer MC1R. Sprawdź co można znaleźć w magazynie dla rudych!
MC1R magazyn

"Osobowości są różnorodne, i właśnie to czyni je wyjątkowymi."

MC1R jest magazynem da rudzielców i.. zajmuje się głównie tematem rudych włosów. W rzeczywistości temat ten jest traktowany bardzo szeroko, przez w czasopiśmie można znaleźć dużo ciekawych treści. MC1R jest pierwszym, i jak na razie jedynym, magazynem na świecie o rudzielcach. Został założony w 2014 roku Tristana Rodgersa. Po pierwszym wydaniu w Niemczech, drugi numer został wydany w marcu 2015 po angielsku, aby dotrzeć na międzynarodowy rynek.

MC1R magazyn

Zawartość magazynu jest bardzo zróżnicowana, można w niej znaleźć zarówno teksty o sztuce współczesnej, edytoriale modowe, wywiady z gwiazdami muzyki i projektantami, artykuły na temat życia codziennego czy też wzmianki o aktualnych wydarzeniach. Rude włosy to nie tylko symbol inności, ale kluczowy element koncepcji MC1R.

Ruda kobieta

Założyciel magazynu początkowo chciał stworzyć „poradnik” dla rudowłosych napisany przez rudowłosych, który miał pomóc im odnaleźć się w społeczeństwie. Zebrał zwierzenia 12 rudych osób z okresu dzieciństwa i dorosłości, do treści dołączył ich fotografie. Na platformie crowdfundingowej projekt spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Około 200 osób złożyło zamówienie na pierwsze wydanie. W ten sposób poradnik przekształcił się w magazyn MC1R.

MC1R magazyn

Każdy nowy element czasopisma odnosi się do rudzielców i ich fizycznych cech, prowokuje dyskusje na temat ich przewrotowej natury. Magazyn powstaje we współpracy z różnymi osobami, które charakteryzuje przede wszystkim otwartość i brak uprzedzeń. Czasopismo dużą uwagę przywiązuje do zjawiska indywidualizmu, każdy tworzący może wyrazić otwarcie własną opinię.

Magazyny

Autorzy, graficy, artyści i fotografowie zmieniają się z każdym nowym wydaniem, co powoduje, że każdorazowo są poruszane nowe tematy. 

W przyszłości, około 100 stronicowy magazyn, o wymiarach 16,5x23 cm i nakładzie 2500 egzemplarzy, będzie wydawany co 6 miesięcy.

Pokochałyśmy ten ten pomysł! Co sądzicie o rudym magazynie?

Sprawdź kiedy na wybiegach królował rudy kolor!

Zdjęcia: mc1r-magazine.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 12:15

Zobacz także

Nasze propozycje