Poprzedni artykuł: Jak rozpoznać podróbkę torebki Louis Vuitton Następny artykuł: Bluzka odsłaniająca ramiona: dlaczego wszyscy ją noszą?

Pitzush - najmodniejsza kotka na świecie

Moda, , tagi: instagram, Puss In Glam, Pitzush
Przebieranie zwierzaków domowych za księżniczki, baletnice czy jakiekolwiek inne postacie traktujemy jako absurd, ale kiedy już zobaczymy zdjęcia wystrojonego kociaka, zaczynamy się rozpływać. Najlepszym tego dowodem jest „sława” kociej diwy Pitzush.

To historia bezpańskiej kotki, która stała się fashionistką i ikoną kociej mody. Pitzush, znana też jako Puss In Glam, została znaleziona półżywa. Przymierająca głodem kotka została uratowana przez miłośniczkę zwierząt i objęta opieką aż do powrotu do zdrowia.

Teraz zachwyca nie tylko piękną sierścią i bystrym spojrzeniem, ale i wyczuciem stylu. Wprawdzie jej stylizacje są dziełem właścicielki, ale pochwały i tak zbiera najmodniejsza kocia gwiazda na Instagramie.

Pitzush, niczym kocia szafiarka, pozuje w pięknych, ozdobnych naszyjnikach, sukienkach godnych prawdziwych księżniczek i w kolorowych sztucznych rzęsach. Czego by o niej nie powiedzieć, z kwiatami i biżuterią jest jej do „twarzy”. Zdjęcia, także z wycieczek do Amsterdamu czy wypadu na snowboard, są przesłodkie i zabawne.

Kotka oczywiście zaskarbiła sobie serce fanów, których przybywa z każdym dniem. W lutym kotkę obserwowało jeszcze 7 tys. internautów, a dziś – już blisko 14 tys. Jak myślicie, zdetronizuje Choupette, czyli ulubienicę Karla Lagerfelda?

Fot. Instagram

Czytaj też: Hit czy kit: pończochy z pomalowanymi paznokciami

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 21:44

Zobacz także

Nasze propozycje