Chanel ponownie zaskakuje. Tym razem Karl Lagerfeld przenosi nas na... lotnisko!

Poprzedni artykuł: TREND: cienkie szaliki zamiast biżuterii. Jak je nosić? Następny artykuł: TREND: Spódnice z guzikami
Karl Lagerfeld zabierał już nas do kasyna, francuskiej restauracji i supermarketu. Kiedy wszyscy zaczęli powtarzać, że niecodzienne pomysły na scenografię kiedyś się skończą projektant ponownie zamyka usta krytykom i organizuje perfekcyjny pokaz na lotnisku!

Grand Palais zamieniające się w lotnisko Chanel Airlines? Na takim pomysł mógł wpaść tylko sam Karl Lagerfeld. Ale liczy się nie tylko sam pomysł, a przede wszystkim jego perfekcyjna realizacja. W tym pokazie wszystko było dopięte na ostatni guzik - modelki z walizkami podchodziły do terminala odpraw, wybieg otaczały bramki, a na wybiegu oprócz modelek znajdowało się imponujące grono stewardes. Jakby tego było mało goście otrzymali zaproszenia przypominające... bilet lotniczy!

chanel wiosna lato 2016

Chanel - wiosna-lato 2016

Imponująca scenografia pokazu mogłaby z łatwością przyćmić kolekcję, gdyby nie fakt, że Karl Lagerfeld zaprezentował naprawdę udane sylwetki. Jak zwykle dominował tweed, klasyczne fasony żakietów, kokardy, opaski oraz metaliczne wykończenia. Kolekcja została utrzymana w stonowanej, chłodnej kolorystyce zainspirowanej liniami Air France - przeważały szarości, błękity, pastele oraz połączenie bieli z czernią. Lagerfeld konsekwentnie lansuje także toporne sandały, które ozdabia nawet... światłami led!

chanel lotnisko

Co myślicie o najnowszym pokazie Chanel?

zdjęcia: Imax Tree

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 grudnia 2019, 16:24

Nasze propozycje