Poprzedni artykuł: Wyprzedaż sandałów w CCC - 5 najciekawszych par na lato 2020 Następny artykuł: Sukienka z Reserved podbija Instagram. Teraz jest przeceniona!

Anna Lewandowska zaliczyła potrójną wpadkę modową. Błędy wylicza stylistka

Moda, , tagi: stylizacje gwiazd, Anna Lewandowska
Stylizacja Anny Lewandowskiej to przykład tego, jak nie należy łączyć ze sobą trendów i na co warto uważać przy dobieraniu ich. O komentarz pokusiła się Karolina Domaradzka.

Na pierwszy rzut oka dla wielu osób stylizacja Anny Lewandowskiej wygląda poprawnie. Niektórzy powiedzą nawet, że trenerka jest ubrana modnie. Z błędu bardzo szybko wyprowadzi wszystkich Karolina Domaradzka. Stylistka pokusiła się o analizę modową trendów, które "Lewa" zarzuciła na siebie. Krótko mówiąc - mamy tutaj aż trzy modowe faile, które na szczęście można bardzo łatwo wystylizować na nowo.

Nieudana stylizacja Anny Lewandowskiej

Nieudana stylizacja Anny Lewandowskiej

Karolina Domaradzka zaczyna wyliczanie od biżuterii. Jeśli decydujemy się na założenie łańcucha, nośmy go tylko na gołej skórze albo z wysokim, okrągłym dekoltem w przypadku koszulki. Dekolt w kształcie łódki to pierwszy modowy fail.

Drugi błąd to według Karoliny Domaradzkiej zbyt krótkie szorty. Nie chodzi tutaj o długość nogawek, a o wysokość ich stanu - Lewandowska nosi je za nisko. Mimo że skórzane szorty są bardzo modne, to zdecydowanie lepsze wrażenie robią wtedy, gdy sięgają do pasa, a nie opierają się na biodrach. 

Na deser mamy jeszcze wszyte w ramiona koszulki poduszki. Karolina Domaradzka zaznacza, że to tylko chwilowy trend. Można nosić takie t-shirty, ale trzeba liczyć się z tym, że szybciej wylądują na dnie szafy niż posłużą do stworzenia nowych stylizacji w kolejnym sezonie.

Do tego dochodzi też nieumiejętne wystylizowanie bluzki, która w całości powinna być włożona w wysokie spodenki.

karolina domaradzka o stylizacji anny lewandowskiej

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/karolina_domaradzka

Ostatnio Karolina Domaradzka na przykładzie Blanki Lipińskiej opowiadała, dlaczego słynne trampki na koturnie już dawno nie są modne. Wiele osób zrozumiało ją opatrznie - nie chodziło o wbicie szpilki autorce "365 dni", ale o przedstawienie historii butów, których projektu "wyparła" się nawet sama jego projektantka - Isabel Marant. Tym razem podobnie postanowiła opowiedzieć o trendach na przykładzie jednej z ostatnich stylizacji Anny Lewandowskiej.

Mimo że o Karolinie Domaradzkiej wiele osób dowiedziało się dopiero za sprawą tak zwanej afery metkowej z Jessiką Mercedes, zgromadziła wierne grono odbiorców, którzy biorą sobie jej wskazówki do serca i przezwyciężają wszystkie ograniczenia, które do tej pory nakładała na nie krzywdząca opinia innych lub własna.

Karolina Domaradzka to nie żadna kontrowersyjna stylista, a jedna z niewielu modowych guru na Instagramie, która w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć, jak na co dzień nosić trendy z wybiegów. Kiedy zapytacie Karolinę Domaradzką co zrobić, aby nogi wyglądały zgrabnie w modowej stylizacji, ona poprosi was o definicję zgrabnych nóg. Na jej profilu nie znajdziecie wskazówek wyjętych z poradników i wsadzających kobiety w utarte ramy. Nie dzieli ze względu na pasujące i niepasujące do danej urody kolory. Stroni też od przydzielania konkretnego rodzaju figury.

Zastosowałybyście się do porad Karoliny Domaradzkiej? :)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 lipca 2020, 12:27

Nasze propozycje