Poprzedni artykuł: 15 najmodniejszych sukienek na studniówkę już od 150 złotych! Tak, tak... Następny artykuł: 7 supermodnych torebek z naszywkami - już od 70 złotych!

Agnieszka Woźniak-Starak już ją nosi! Najmodniejsze wełniane czapki od 20 złotych

Zimno, a będzie jeszcze zimniej! Dziewczyny, nie oszukujmy się - nie unikniemy czapki przez najbliższe miesiące. Dlatego warto ją pokochać i wybrać tą stylową. Zobaczcie, gdzie możecie kupić modne modele. Zadbajcie o swoje zdrowie i... look!

Czasy kiedy czapki były uważane za coś niemodnego, dawno odeszły w zapomnienie. Teraz są ciekawym dodatkiem do stylizacji i co najważniejsze, nie boimy się z nimi eksperymentować. Możemy je zakładać zarówno do kurtek, jak i płaszczy. Co do modeli, to również mamy w czym wybierać. Coraz więcej osób decyduje się na te z pomponem, a nawet dwoma. Wariacje dotyczą także kolorów.

Tej jesieni w czapce chodzi Agnieszka Woźniak- Starak oraz Anna Mucha. Zobaczcie, jak wyglądały. 

Anna Mucha

Podoba Wam się look gwiazd? Zaopatrzcie się w modną czapkę, która nie tylko będzie ciekawym dodatkiem, ale także skutecznie stanie na straży Waszego zdrowia. Przejrzałyśmy, co ciekawego możecie znaleźć w sieciówkach. Zobaczcie naszą galerię. 

Polecamy także:  Gwiazdy pokochały... welur! Paulina Krupińska już go nosi. Kto jeszcze?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 11:05

Zobacz także

Nasze propozycje