Poprzedni artykuł: Nowa obsesja w świecie tatuażu. Blackout, czyli czerń w pełni Następny artykuł: Pokaz mody Allegro - zobacz relację z imprezy!

„Nude” nie tylko dla białych kobiet. Przełomowa kampania butów Louboutin

Najnowsza kampania butów Christian Louboutin – „A nude for every woman” kierowana jest nie tylko do białych kobiet, a do kobiet z całego świata posiadających najróżniejsze odcienie karnacji. Jak tłumaczy projektant – „nude to nie kolor, a koncept” dlatego też, aby uniknąć dyskryminacji Louboutin zamiast jednego odcienia, proponuje aż 7 modelki szpilek i balerin "nude" dedykowanych różnym odcieniom skóry.

Popularne buty w odcieniu „nude” dotąd dedykowane były kobietom o jasnym odcieniu skóry. A przecież beżowe szpilki, które z założenia mają być idealnie dopasowane do odcienia karnacji tak naprawdę będą pasować do małego procenta wszystkich kobiet na świecie. Od teraz kultowe szpilki z czerwoną podeszwą w odcieniu nude będą dedykowane nie tylko kobietom o jasnym kolorze skóry. Choć Christian Louboutin wypuścił kolekcję szpilek w siedmiu odcieniach już w 2015 roku, dopiero teraz światło dziennie ujrzała wyjątkowa kampania.

Nude według Louboutina

Christian Louboutin w swojej nowej kampanii przypisuje butom nude nowe znaczenie. Proponuje już nie tylko jeden kolor szpilek i balerin w jasnym odcieniu, a szpilki „nude” w różnych kolorach dopasowanych do różnych karnacji, jakie posiadają kobiety na całym świecie. Tak więc w kolekcji znajdują się zarówno szpilki i baleriny w jasnym odcieniu beżu, te o kolorze oliwkowym, jak i w brązowych barwach.

Kampania szpilek Christian Louboutin

Kampanię promują piękne zdjęcia w romantycznym stylu. Na pierwszym planie w fotografiach pozostają nogi modelek oraz buty idealnie dobrane do różnorodnych karnacji. Modelki pozują w zwiewnych tiulowych spódnicach przywodzących na myśl balet. Zdjęcia dowodzą, że każdy kolor skóry jest piękny i wyjątkowy.

Oto zdjęcia promujące kampanię „A nude for every woman”:

    

   

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 18:35

Zobacz także

Nasze propozycje