Poprzedni artykuł: W grudniu nosimy... cekiny! Podpowiadamy, jak je łączyć na co dzień i... Następny artykuł: 15-latka stworzyła suknię za... 150 zł. Nie zgadniecie, z czego ją zro...

Długotrwały romans - nie tylko jeśli kogoś poznasz!

Moda, , tagi: płyn do płukania, Procter & Gamble, Lenor, pielęgnacja ubrań
Marzysz o nawiązaniu relacji z obiektem Twoich pragnień i wspólnej przyszłości, a jednocześnie masz świadomość, że w miarę upływu czasu relacja zacznie zanikać. Wówczas każdy z nas rozpaczliwie pragnie przywołać z powrotem uczucia, które towarzyszyły nam podczas przeżywania tej pierwszej miłości. Brzmi znajomo? A co jeśli powiemy Wam, że wcale nie chodzi o potencjalnego Pana lub Panią, ale o romans z... ubraniami! Spójrz na wskazówki od Lenora i daj szansę sobie i swoim ubraniom - wypróbuj go z nami!

Zazwyczaj zakochujemy się w drugim człowieku, ale zdarza się, że związek między nami i naszą odzieżą przypomina relację międzyludzką. Dlaczego? Bo często ubrania są dla nas czymś więcej niż tylko kawałkami tkanin, wyrażają naszą osobowość. Jest to zjawisko udowodnione naukowo. Według psychologa dr Rosenbluma: „’Miłość do Dóbr Materialnych’ nabiera cech podobnych do romantycznej miłości, którą odczuwamy wobec innej osoby i może mieć cechy relacji ludzkich, takie jak: namiętność, intymność i zaangażowanie.”

Pomyśl o momencie, w którym po raz pierwszy widzisz wymarzone ubranie w sklepie. Czy nie zdarzyło Ci się doświadczyć w takiej sytuacji emocji podobnych do „miłości od pierwszego wejrzenia”? Równie ekscytujący jest czas oczekiwania na moment, w którym zaprezentujesz się w nowym ubraniu przed innymi.

Jak twierdzi dr Rosenblum, “Ubrania są bezpośrednio związane z naszą tożsamością, ponieważ służą do pokazania własnego ‘ja’ światu.” Psychologowie potwierdzają, że ubrania pomagają nam zdefiniować, kim jesteśmy i kim chcemy być. Strój robi za naszą wizytówkę, gdy chodzi o przekazywanie światu opinii, wartości i pragnień – nie tylko tych związanych bezpośrednio ze strojem.

Jak stworzyć długotrwały związek ze swoimi ubraniami?

Czy wiesz, że badania wykazały, iż możemy zachować nasze ulubione ubrania aż do 12 lat? Jest to zjawisko porównywalne do relacji międzyludzkich – nasze ubrania wymagają stałej opieki, inaczej miłość do nich może blaknąć.

Dzięki doskonałej opiece Lenora możesz przekształcić efekt "miłości od pierwszego wejrzenia" w długotrwały romans - utrzymując uczucie świeżości swoich ubrań i ich idealny, nowy wygląd na dłużej.

Nowa technologia Anti-Age3 od Lenora

Opracowany by pielęgnować, wzbogacać i pomagać utrzymać ubrania w idealnym stanie od pierwszego dnia, Lenor z technologią Anti-Age3 pomaga chronić tkaniny przed 3 głównymi oznakami starzenia - aby pomóc utrzymać ubrania tak pięknymi, jakimi były, gdy po raz pierwszy je ujrzeliśmy i nas oczarowały.

Technologia Lenor Anti-Age3 wnika głęboko w strukturę tkaniny, aby wygładzić nawet najmniejsze, schowane pod wieloma warstwami włókna ubrań. Pozwala to uniknąć starzenia przez odpowiednie nawilżenie oraz zmniejszenie tarcia.

Lenor zachwyca nowym zapachem - Pearly Peony

Lenor Pearly Peony, który zachwyci Twoje zmysły i pomoże utrzymać romans z ulubionymi ubraniami. Lenor Pearly Peony to doskonałe połączenie bogatych zapachów i luksusowych kojących kwiatowych nut, takich jak piwonia i naturalna róża. Urokliwa świeżość pochodzi z nut brzoskwini i bergamotki. Dzięki technologii Lenor FRESHLOCK uczucie świeżości na ubraniu w ciągu dnia utrzymuje się przez okres do 12 godzin. Każda kapsułka dostarcza jeszcze więcej aromatu w momencie pękania podczas noszenia i przenosi nas w nowy świat zapachów.

Weź udział w naszym teście i wypróbuj 1 z 30 najnowszych płynów do płukania  Lenor o zapachu Pearly Peony!

1. Napisz, dlaczego chciałabyś przetestować Lenor Pearly Peony.

2. Przed udziałem w teście zapoznaj się z regulaminem.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

Uwaga – to nie wszystko!

Spośród wszystkich odpowiedzi, nadesłanych przez testerki – na specjalne pytanie - wybierzemy 5, których autorki zostaną dodatkowo nagrodzone zestawami produktów Lenor. W skład każdego zestawu wchodzą: Lenor Pearly Peony, Lenor Diamond&Lotus Flower oraz Lenor Unstoppables, zapach: fresh.

Weź udział w teście!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje