Poprzedni artykuł: Kendall Jenner zapoczątkowała modę na chodzenie bez stanika: jesteście... Następny artykuł: Dżinsowe bikini - hit mody plażowej?

Przezroczysta suknia ślubna Isabeli Fontany

Delikatny makijaż, biały bukiet kwiatów, klasyczna fryzura – chociaż szczegóły ślubnej stylizacji Isabeli Fontany były nienaganne, wszyscy i tak dyskutują jedynie o jej kreacji. I szczerze, wcale się temu nie dziwimy.

Brazylijska modelka i były Aniołek Victoria's Secret kilka dni temu poślubiła swojego wieloletniego partnera. Jej wybranek – piosenkarz Diego Ferrero – przystał na ceremonię na prywatnej plaży na Malediwach. Ślub w rajskiej scenerii dopełniała niezwykle odważna kreacja panny młodej, którą raczej ciężko byłoby nazwać suknią.

Do sprawdzenia: Prezenty dla nowożeńców

Isabeli Fontana złożyła przysięgę małżeńską w prześwitującej kreacji i białym bikini brazylijskiej marki Água de Coco specjalizującej się w tworzeniu kostiumów kąpielowych. To była zdecydowanie najbardziej odważna „suknia” ślubna spośród wszystkich kreacji, w jakich ślubowały modelki. Brazylijska piękność wyglądała bowiem, jakby narzuciła koronkowe wdzianko na bikini.

Sprawdź także: Jakie buty dla panny młodej?

Uszycie sukni, do której wykorzystano 10 tys. kryształków Swarovskiego i 30 tys. koralików bugle, zajęło w sumie cztery miesiące. Dopełnieniem stylizacji był naturalny makijaż, kok z małymi białymi orchideami i mały bukiet z białych lilii. Na biel postawił także pan młody, który założył biały garnitur i luźną, rozpiętą koszulę.

Zerknij: Jakie wybrać obrączki ślubne?

Ślub na plaży, jak widać, pozwala na stworzenie nieco luźniejszej atmosfery i wybór odważniejszej kreacji. Zdecydowałybyście się na taki strój?

#discoversoneva #justmarried

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Isabeli Fontana (@isabelifontana)

❤️❤️❤️

Film zamieszczony przez użytkownika Isabeli Fontana (@isabelifontana)

Having the time of our lives #justmarried ♊️❤️♋️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Isabeli Fontana (@isabelifontana)

Celebrando o Amô , Dia abençoado , Vibe incrível e casei !! #sonevafushi

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Diego Ferrero (@diferrero)

Fot. Instagram.com/isabelifontana

Sprawdź również: Wymarzona suknia ślubna

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:48

Zobacz także

Nasze propozycje