Poprzedni artykuł: Propozycje na wiosnę i lato od F&F Następny artykuł: Książki o modzie, które naprawdę warto przeczytać

Rewolucja w Sport's Illustrated - w magazynie nareszcie zobaczymy różnorodne modelki

"Sport's Illustrated" to magazyn, w którym dotąd pojawiały się kobiety reprezentujące jeden ideał piękna - wyjątkowo szczupłe, wysokie, bardzo seksowne. W tym roku ma się to zmienić - wydanie promują modelki plus size oraz modelka w dojrzałym wieku. Magazyn bez wątpienia przechodzi przełom. I to ogromny.

Mamy 2016 rok, co rusz słyszymy o kampaniach promujących różnorodność, coraz większy rozgłos zdobywają modelki plus size oraz te, które w wyraźny sposób odbiegają od promowanego dotąd ideału. A mimo to w Sport's Illustrated aż do teraz próżno było szukać wzmianki o kobietach innych niż młode modelki o rozmiarze nie większym niż 36. W zeszłym roku zapowiedzią zmian było zamieszczenie reklamy z ikoną świata plus size - Ashley Graham, ale na tym poprzestano.

Sport's Illustrated Swim Issue 2016

W tym roku w najważniejszym i najbardziej oczekiwanym wydaniu pisma, czyli Sport's Illustrated Swim Issue, które ukazuje się od lat 60. i od zawsze epatuje seksem, tym razem zobaczymy wyjątkowe modelki - ikonę świata plus size Ashley Graham, 56-letnią Nicole Griffin oraz kolejną modelkę o pełnych kształtach - Philomenę Kwao. Zdjęcia wspomnianych modelek pozujących w identycznych bikini promują reklamę strojów kąpielowych #Swimsuitforall.

Ashley Graham w gronie modelek Sport's Illustrated

Sport's Illustrated nie poprzestaje jednak tylko na odważnej reklamie. O prawdziwym przełomie w magazynie świadczy to, że Ashley Graham jako pierwsza modelka plus size właśnie dołączyła do grona modelek "Sport's Illustrated". Magazyn przekazuje więc jasną wiadomość - nie tylko młodość i szczupłość mogą być seksowne.

Oto zdjęcia z kampanii #Swimsuitforall. My nie możemy się już doczekać sesji z Ashley Graham, a Wy?

Ashley Graham

Nicole Griffin

Philomena Kwao

zdjęcia: materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2020, 22:15

Nasze propozycje