Czy to jeszcze jest moda? Pokaz kolekcji Ricka Owensa największym absurdem Paris FW?

Poprzedni artykuł: TREND: duże, obszerne szale idealne na jesień i zimę Następny artykuł: Paris FW: Głośny pokaz kolekcji Balmain na sezon wiosna-lato 2016
Absurdalny pokaz kolekcji Ricka Owensa na Paris Fashion Week wywołał prawdziwą medialną burzę. Projektant po raz kolejny nie skupił się na ubraniach, ale dziwacznym sposobie ich prezentacji. Efekt? Marny, groteskowy, jeśliby nie powiedzieć po prostu żałosny.

rick owens pokaz

Kontrowersyjny pokaz Ricka Owensa - wiosna-lato 2016

Dlaczego niektórzy projektanci zamiast niepotrzebnie szokować, po prostu nie skupią się na zaprezentowaniu jak najlepszej kolekcji? Ciężko nie pomyśleć w ten sposób po obejrzeniu pokazu Ricka Owensa. Pokazu tak absurdalnego w swojej formie, że aż trudno uwierzyć, że ktoś rzeczywiście wpadł na taki pomysł, a później wprowadził go w życie.

W zeszłym roku Owens na wybiegu zdecydował się pokazać penisy, w tym - modelki w pozach przypominających pozycje seksualne. Projektant ponownie szokuje, o pokazie się mówi, ale gdzieś w tym wszystkim zagubiła się sama kolekcja. Bo kto widząc tak kuriozalne pozy, dostrzegł po prostu ubrania?

Czy Wy również jesteście zażenowane pokazem projektanta?

Źródło zdjęcia: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 00:10

Nasze propozycje