Poprzedni artykuł: Rozenek-Majdan w swetrze z popularnej sieciówki, który został przeceni... Następny artykuł: Walentynkowa kolekcja bielizny w Biedronce. Ładniejsza niż w sieciówka...

Polska gwiazda założyła za duże buty i zaliczyła wpadkę? Zauważyli to fani: "butki troszeczkę za luźne"

Na gali tygodnika "Piłka Nożna" nie mogło zabraknąć Radosława Majdana oczywiście z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której fani wytknęli "wpadkę". Zobaczcie, jakie buty wybrała do długiej sukni.

45. gala tygodnika "Piłka Nożna" odbyła się w warszawskim hotelu Hilton. Choć Radosław Majdan karierę piłkarską ma już za sobą, to jednak oczywiście nie mogło go zabraknąć na takiej uroczystości, na której pojawił się z żoną. Para postawiła na eleganckie stylizacje, a szczególną uwagę zwracała oczywiście Małgorzata Rozenek-Majdan.

małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan na gali tygodnika "Piłka Nożna"

Perfekcyjna Pani Domu wybrała na tę okazję fuksjową kreację z turkusowym podszyciem odVioli Piekut, a stylizację uzupełniła małą torebką marki Bottega Veneta. Fani byli pod wrażeniem tego eleganckiego looku gwiazdy, który idealnie podkreślał jej piękną figurę, ale jednak szczególną uwagę zwrócili na buty. Ich wnikliwe oczy zauważyły, że sandałki są... za duże, co widać było szczególnie przy piętach.

"Sukienka prześliczna ale widzę że butki troszeczkę za luźne ale i tak pięknie jest "
"Pięknie ale buty za duże"
"Buty za duże..."
"Wyglądasz przepięknie Małgosiu ale mam pytanko czy te buty ciut za luźne nie przeszkadzały w chodzeniu ?? Ja bym się chyba zabiła ;)" - czytamy w komentarzach.

małgorzata rozenek-majdan w za dużych butach

Cóż, pewnie wiele osób pomyślało, że to modowa wpadka gwiazdy i zapewne źle się czuła w tych sandałkach, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała je z rozmysłem. Za duże buty mogliśmy zauważyć na czerwonym dywanie też u światowej sławy gwiazd, jak Jennifer Lopez czy Emma Stone. Okazuje się, że jeżeli przed gwiazdami zapowiada się całonocna impreza, to zakładają obuwie w większym rozmiarze, aby uniknąć otarć, odcisków i pęcherzy. Dodatkowa przestrzeń w obuwiu jest też istotna dlatego, że po kilku godzinach chodzenia w szpilkach, stopy po prostu mogą puchnąć, a więc wtedy tym bardziej przydaje się "wolne miejsce". 

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan zastanawiali się, jak gwiazda chodzi w za dużych butach. W takich przypadkach z pomocą przychodzą m.in. silikonowe wkładki. 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:28

Zobacz także

Nasze propozycje