Poprzedni artykuł: Ta śliczna torebka z Mohito to hit na Instagramie. Cena? Bardzo przyje... Następny artykuł: Basia Kurdej-Szatan w spodniach z sieciówki. Nadal możecie je kupić!

To dlatego nie możesz się zmieścić w spodnie!

Moda, , tagi: spodnie
19-letnia Brytyjka odkryła, dlaczego nie jest w stanie zmieścić się w kupione online spodnie. Okazało się, że wcale nie chodzi o nadprogramowe kilogramy...

Chloe Martin dokonała szokującego odkrycia! Przez przypadek dziewczyna zorientowała się, jak bardzo różnią się wielkością spodnie będące teoretycznie w tym samym rozmiarze. Nagle okazało się, że problem z wciśnięciem się w świeżo zakupione ubranie wcale nie musi być konsekwencją łakomstwa i będących jego efektem dodatkowych kilogramów, a nasze kompleksy i frustracje to czasem skutek swobodnego traktowania przez marki odzieżowe tak zwanej rozmiarówki.

Zobacz także: Rozmiary ubrań nic nie znaczą? Ta dziewczyna udowadnia, że to jedno wielkie... oszustwo!

Rozmiar ubrania to nie wszystko?

Chloe zamówiła kilka par dżinsów w sklepach internetowych popularnych sieciowych marek. Mierzenie spodni okazało się udręką - w część z nich 19-latka nie była w stanie się wcisnąć. Zamiast jednak szukać winy w sobie i planować przejście na rygorystyczną dietę, Martin postanowiła porównać ze sobą zakupione spodnie. Okazało się, że chociaż wszystkie były w tym samym rozmiarze (brytyjskie 12, polskie 40), zaskakująco bardzo różniły się wielkością. Co ciekawe, dwie z zestawionych i różniących się par spodni było tej samej marki!

Fot.: Facebook

Wynik eksperymentu Brytyjki bardzo nas ucieszył. Dzięki Chloe przymierzanie nowych spodni będzie dla nas mniejszą traumą. ;-)

A wy macie podobne doświadczenia?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 04:57

Zobacz także

Nasze propozycje