Poprzedni artykuł: To najbardziej rozchwytywany model butów. Teraz kupicie go w Lidlu Następny artykuł: Tej jesieni nosimy takie kurtki puchowe. Ideał znajdziecie w polskiej...

Małgorzata Rozenek-Majdan w koszuli z sieciówki. Jest idealna na jesień

To już kolejna dość młodzieżowa stylizacja u Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tym razem postanowiła wykorzystać w niej koszulę z popularnej sieciówki.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wielbicielką nie tylko drogich i stylowych ubrań. Wielokrotnie pokazywała się w sieciówkowych stylizacjach. Tym samym sprawiała, że wiele rzeczy wyprzedawało się w ekspresowym tempie. Czy tak samo będzie również z tą koszulą?

Rozenek-Majdan w koszuli Monki

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wielbicielką modowych eksperymentów. Zdecydowanie częściej stawia na elegancję, ale zdarza się, że potrafi zaskoczyć nieco infantylnymi stylizacjami. Najczęściej właśnie w tym kontekście internauci wytykają jej wiek. Pamiętacie look Lady z Festiwalu Top of the Top w Sopocie? Zaliczyła tam wpadkę, której nie da się w żaden sposób obronić. Różowe warkoczyki, kozaki za kolano w banknoty i oversizowa bluza imitująca sukienkę okazały się wizerunkowym strzałem w kolano... 

Modą można się bawić, ale popadanie ze skrajności w skrajność kończy się tym, że wizerunek Małgorzaty Rozenek-Majdan jest niespójny, a ona sama wygląda na przebraną. Ponownie na jej instagramowym profilu pojawiła się kolejna dość młodzieżowa stylizacja

Założyła kraciastą koszulę w różowym kolorze dostępnej w Polsce od niedawna marki Monki. Kosztuje 30 euro, czyli około 120 zł. Została wykonana z flanelowego materiału. Ma oversizowy krój, klasyczny kołnierz, a także sporych rozmiarów kieszeń na piersi. Do tego gwiazda dobrała postrzępione szorty marki Chaos i buty typu worker od Bottega Veneta.

Niestety tę stylizację internauci również uznali za niepasującą do wieku gwiazdy. Według nich kreuje się na małą dziewczynkę.

Masakra, jak można robić z siebie 10-latkę, a może niedługo zobaczymy Małgosię w wózeczku - napisała jedna z internautek.

Oczywiście gwiazda nie pozostała dłużna. Zawsze odpowiada na tego typu zaczepki z dystansem. Sama postanowiła zapytać, dlaczego to w ogóle kogoś obchodzi. A wy jak myślicie - ta stylizacja pasuje do Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zdjęcie główne: Instagram.com/m_rozenek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 listopada 2019, 12:24

Nasze propozycje