Poprzedni artykuł: Karl Lagerfeld już tak nie wygląda! Aż trudno go teraz poznać... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w swetrze... z polskiej sieciówki. Znaleźliś...

Siostry Kardashian-Jenner w kampanii Calvin Klein. Zdjęcia rozwieją wątpliwości o ciąży Kylie?

Calvin Klein zatrudnił nie jedną, nie dwie, ale wszystkie pięć sióstr Kardashian - Jenner. Uwagę mediów skradła ta najmłodsza...

Calvin Klein ma gest - kogo innego stać na zatrudnienie wszystkich sióstr Kardashian-Jenner? 22-letnia Kendall to już standard - jako jedyna w rodzinie top modelka, pozowała już dla całej plejady wiodących marek i domów mody. Jednym z jej najważniejszych projektów jest właśnie kontrakt z Calvin Klein Underwear. Tym razem jednak dołączyły do niej wszystkie siostry znane z show "Z kamerą u Kardashianów". Aż strach pomyśleć, na ile opiewał rachunek wystawiony przez przedsiębiorczą rodzinkę...

Rodzinna kampania Calvin Klein

Kampania bielizny i dżinsów Calvin Klein z udziałem Kardashianek to kontynuacja serii reklam "OUR FAMILY. #MYCALVINS". Wystąpiły w niej między innymi ambitne dzieci Cindy Crawford, Kaia i Presley:

Dzieci Cindy Crawford w kampanii Calvin Klein

Było tylko kwestią czasu, kiedy w promującej więzy rodzinne reklamie pojawią się słynne siostry. Calvin Klein poczekał z premierą na najlepszy moment - kiedy media plotkarskie żyją narodzinami trzeciego dziecka Kim i Kanye (córeczki Chicago West) i analizują zdjęcia najmłodszej Kylie. 20-latka miałaby być w zaawansowanej ciąży, jednak nikt z rodziny nie potwierdził tych plotek. Nie wiemy więc, na kiedy wyznaczono termin, ani nawet... kto miałby być ojcem dziecka, były czy obecny partner celebrytki.

Ciąża Kylie Jenner

Wątpliwości rozwiewają zdjęcia z kampanii Calvin Klein. Obok skąpo ubranych sióstr, Kylie wygląda niemal jak mniszka. Zawija się w koc, ukrywa krągłości pod luźnymi koszulami z dżinsu. Nobliwy strój Jenner stał się już tematem memów i żartów na Twitterze:

Przeanalizujmy sprawę: kampanie reklamowe luksusowych marek realizuje się z dużym wyprzedzeniem, sesja zdjęciowa musiała się więc odbyć jesienią. W tym czasie dziecka oczekiwała Kim (z pomocą surogatki), Khloe oraz właśnie najmłodsza Kylie. Khloe Kardashian, która ma urodzić pierwszego potomka w okolicach marca/kwietnia, nie ukrywała (płaskiego jeszcze) brzuszka, a jedynie znacząco go objęła.

Siostry Kardashian Jenner reklamują bieliznę Calvin Klein

Wszystko wskazuje więc na to, że Kylie zaszła w ciążę znacznie wcześniej niż siostra, a jej krągłości fotograf Willy Vanderperre musiał sprytnie ukryć. 20-letnia właścicielka imperium kosmetycznego miałaby więc rodzić na dniach, ewentualnie... być już po porodzie, jak utrzymują zwolennicy jednej z teorii spiskowych.

Jedno jest pewne - w seksownej kampanii Calvin Klein najszczelniej zakryta modelka zupełnie przyćmiła te półnagie...

Myślicie, że wkrótce Calvin Klein zareklamuje... potomek Kylie?

Zobacz także: Klaudia Halejcio jak... Kim Kardashian! W takiej odsłonie jeszcze jej nie wiedzieliśmy

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:04

Zobacz także

Nasze propozycje