Poprzedni artykuł: Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę? Do sukienki Gucci włożyła TE but... Następny artykuł: Agnieszka Kaczorowska w zachwycającym kombinezonie w pasy

Skandal na ślubie Messiego! Wszyscy mówią o kreacji, ale nie panny młodej tylko... matki Lionela!

Piątkowy ślub Messiego jest szeroko komentowany w mediach - w dużej mierze za sprawą kreacji... matki pana młodego!

W ubiegły piątek Lionel Messi poślubił wieloletnią partnerkę Antonellę Roccuzzo, z którą ma dwoje dzieci. Wydarzenie wciąż jest tematem numer jeden w Argentynie oraz wielu światowych mediach - co ciekawe, w dużej mierze za sprawą... matki znanego piłkarza. Dlaczego?

Kontrowersyjna kreacja matki Messiego

Choć tak wyjątkowego dnia uwaga wszystkich powinna być skoncentrowana na młodej parze, to nie Messi ani Antonella wzbudzają dziś największe emocje. Mimo, że modowi eksperci docenili koronkową suknię panny młodej zaprojektowaną przez hiszpańską projektantkę Rosę Clarę, w Argentynie obecnie najwięcej mówi się o kreacji, którą na ślub syna włożyła matka Lionela Messiego.

Ku powszechnemu zdumieniu, Celia Maria Cuccittini zaprezentowała się w białej, koronkowej sukni ze srebrnymi detalami, która zdaniem wielu osób przypominała... suknię ślubną! Wybuchł mały skandal obyczajowy - w Argentynie, podobnie jak w Polsce, przyjście w białej kreacji na czyjś ślub jest uważane za rażący brak szacunku względem panny młodej. Narastają plotki, że matka Messiego mogła w ten sposób chcieć dać do zrozumienia, że nie przepada za swoją synową...

Antonella Roccuzzo i Lionel Messi

Rodzice Lionela: Celia Maria Cuccittini, Jorge Horácio Messi i siostra piłkarza, Maria Sol

Nie wiemy, co w rzeczywistości kierowało matką piłkarza, ale przyznajemy, że jej suknia rzeczywiście może budzić wątpliwości - zwłaszcza, gdy zestawimy ją z kreacją panny młodej... A jakie jest wasze zdanie?

Czy matka Messiego zachowała się niestosownie? Co sądzicie o jej kreacji?

Zobacz też: Tak wygląda suknia ślubna warta... ponad 3 miliony złotych!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 18:30

Zobacz także

Nasze propozycje