Poprzedni artykuł: Biurowa klasyka + kobiecość - nowy lookbook Mohito Simple Office Następny artykuł: 5 zasad stylu, których nauczyła nas Audrey Hepburn

Słodkie czworonogi w kampanii... biżuterii

Moda, , tagi: nowe kolekcje, apart
Vincent, Ftorek, Taj, Carlos&Louis i Amol to bohaterowie najnowszej kampanii... biżuterii. Jak sprawdzili się w roli profesjonalnych modeli?

To bez dwóch zdań jedna z najbardziej słodkich kampanii biżuterii w ostatnim czasie. W najnowszej sesji wizerunkowej Apart i Artelioni w rolę modeli wcieliły się wyjątkowo czarujące czworonogi. Autorka projektu Aleksandra Zaborowska o swoim niecodziennym pomyśle mówiła„Kampanie reklamowe oraz sesje lookbookowe rządzą się swoimi prawami. Wpadłam na pomysł aby przełamać utarty schemat fotografowania ekskluzywnej biżuterii i pokazać go w inny sposób, uroczy i lekko humorystyczny. Powszechnie wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, zaś diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet. Połączenie tych dwóch światów dało nam bardzo ciekawe, oryginalne efekty, które wywołują uśmiech na twarzach oglądających".

Naszym zdaniem efekt jest wyjątkowo udany. Zobaczcie wybrane zdjęcia czarujących modeli!

 

Co myślicie o tej kampanii?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 07:22

Zobacz także

Nasze propozycje