Poprzedni artykuł: Kolejna sukienka z Zary hitem na Instagramie. Wyprzedaje się błyskawic... Następny artykuł: Julia Wieniawa zaliczyła modową wpadkę! Ta sukienka pogrubiłaby każdeg...

Polska blogerka modowa wzięła ślub. Zakochacie się w jej sukni

Moda,
,
, tagi: blogerka, ślub gwiazdy
Charlize Mystery czyli Karolina Gliniecka i jej wybranek, Adrian Hołda wzięli ślub w Nowym Jorku! Karolina w blogosferze działa już od 11 lat i od zawsze dzieliła się z obserwatorami swoim uwielbieniem do amerykańskiej kultury.

Przygotowania do nowojorskiego ślubu Karoliny i Adriana trwały trzy lata. Wszystko za sprawą formalności jakich musieli dopełnić młodzi, którzy nie są przecież obywatelami Stanów Zjednoczonych. Para nie poddała się i 3 czerwca wzięła ślub w Nowym Jorku. Mimo kilku kursów za ocean, całość udało się utrzymać w tajemnicy, a na ceremonii obecnych było tylko kilkoro najbliższych im osób. Karolina emocjonalnie relacjonowała zamążpójście na Instagramie.

"Jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi, bo mam obok siebie moje dwie największe miłości- @adrianholda_fotografia & New York” - napisała Karolina.

Zobacz także: Ślub jak z marzeń: wybierz, gdzie powiesz 'tak!

Jak w „Seksie w wielkim mieście”

Nowożeńcy zaraz po ceremonii sfotografowali się na ulicach NYC. Karolina zdecydowała się na skromną suknię z długim rękawem od Laurelle Fashion. Inspiracją do całej stylizacji ślubnej był uwielbiany przez blogerkę serial Seks w wielkim mieście. Buty pochodziły z kolekcji Manolo Blahnika, która została stworzona specjalnie na dwudziestą rocznicę wspomnianego serialu. Charlize Mystery przyznaje, że to był ślub z jej snów.

 Podczas zdjęć na ulicach Nowego Jorku mieszkańcy miasta non stop składają nam życzenia i gratulują - mówiła blogerka na swoim Insta Story. 

Już niedługo para powie sakramentalne „TAK” ponownie. Karolina i Adrian planują zorganizować kolejną uroczystość jesienią. Wtedy odbędzie się „warszawski” ślub kościelny. Jesteśmy ciekawe, czy Karolina zdecyduje się na taką samą suknię, a może zaplanowała coś innego...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Nasze propozycje