Poprzedni artykuł: Jak nosić dres i wyglądać elegancko? Następny artykuł: MUST HAVE na wiosnę: sznurowane buty. Gdzie kupić najładniejsze i z cz...

Ślub w czarnej sukni. Blogerka złamała tradycję

Jeszcze parę lat temu inspiracji ślubnych poszukiwałyśmy w branżowych magazynach oraz w doniesieniach z ceremonii celebrytów. Dziś większą siłę przekonywania zdają się mieć blogerki. Czy zatem wzorem jednej z gwiazd blogosfery coraz częściej będziemy ślubować miłość i wierność w czarnej sukni?

Australijska blogerka Sophie Cachia ma 18-miesięcznego synka i choćby z tego powodu postanowiła, że złamie tradycję. Do ślubu ze swoim wybrankiem poszła w czarnej kreacji. Jak tłumaczy, założyła dokładnie to, co chciała, a nie to, co teoretycznie powinna.

Blogerka podkreśla też, że czerń to klasyka, która wygląda dobrze na prawie każdej kobiecie, jest śmiała i seksowna. O kreacji, którą wybrała, na pewno nie można powiedzieć, że jest skromna. Suknia, nie tylko ze względu na kolor, ale i odważny krój, doskonale podkreśliła jej figurę.

Sophie Cachia nigdy nie widziała siebie w białej sukni. Jako że nie widzi sensu w robieniu czegoś tradycyjnego, jeśli określona tradycja wybitnie nie jest dla niej, postawiła na czerń. Co więcej, w czarnych kreacjach na ceremonii pojawiły się też jej druhny. Efekt był niesamowity, tym bardziej, że zasady złamał także jej partner. Zamiast eleganckiego garnituru wybrał skórzane spodnie i bordową marynarkę.

Blogerka ma nadzieję, że skoro biel jest zarezerwowana dla dziewic, w ślubnych butikach będzie pojawiać się coraz więcej kolorowych kreacji. Jak się wam podoba czarna suknia do ślubu?

Fot. Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:41

Zobacz także

Nasze propozycje