Poprzedni artykuł: 5 największych stylizacyjnych wpadek na Złotych Globach Następny artykuł: 8 rzeczy z wyprzedaży, które będą modne wiosną i latem

Ślubne inspiracje ze Złotych Globów

Na 73. Gali rozdania Złotych Globów zdecydowanie królowały białe kreacje. Wiele z nich może być świetną inspiracją do stworzenia stylizacji ślubnej. Oto niektóre z nich.

Bardzo często obowiązujące ślubne trendy inspirowane są kreacjami gwiazd z czerwonego dywanu. Nie ma w tym nic dziwnego - wiele gwiazd decyduje się wtedy na kreacje haute couture bądź na suknie z kolekcji projektantów ślubnych.

Tak było m.in. podczas tegorocznej ceremonii - jedną z gwiazd, która zdecydowała się na kreację pochodzącą z domu mody kojarzonego przede wszystkim z modą ślubną (Marchesa) była Lily James. Ale młoda aktorka nie była jedyną gwiazdą, która wczorajszego wieczoru postawiła na biały lub jasny kolor. Na Gali widzieliśmy wiele gwiazd w romantycznych, śnieżnobiałych sukniach, a także tych w kolorze kości słoniowej, które delikatnie opinały ciało. Wiele z tych stylizacji może być pomysłem na suknie ślubną i źródłem inspiracji. Oto kilka z nich:

Zobaczcie stylizacje ze Złotych Globów nawiązujące do mody ślubnej!

Lily James - Marchesa

Saoirse Ronan - Yves Saint Laurent Couture

Laverne Cox - Elizabeth Kennedy

Alicia Vikander – Louis Vuitton

Maria Menounos

Corinne Foxx

Jennifer Lopez (afterparty)

Selena Gomez (afterparty)

Zobaczcie także najnowszą kolekcję ślubną domu mody Marchesa!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 19:00

Zobacz także

Nasze propozycje