Poprzedni artykuł: MUST HAVE: stylowa kamizelka. Jaką kupić w tym sezonie? Następny artykuł: Bajkowe suknie ślubne w najnowszej kampanii Zuhair Murad

Gwiazdy najnowszego Bonda na londyńskiej premierze filmu

Trzy gwiazdy najnowszego Bonda i trzy świetne stylizacje. Monica Belluci, Lea Seydoux czy Naomie Harris? Która z nich wyglądała najlepiej?

stylizacje gwiazd bond

Monica Bellucci

Zgodzicie się, że Monica Bellucci to jedna z tych kobiet, które wyglądają pięknie wszędzie i we wszystkim? Jesteśmy pewne, że tak. Zawsze bije od niej tak rzadko spotykana na czerwonym dywanie skromność, klasa, ale także kobiecość. W aksamitnej sukni projektu Ralph & Russo, Monica wyglądała bardzo wytwornie i dostojnie. Szmaragdowy kolor sukni doskonale podkreślił nietuzinkową urodę aktorki. Aż trudno uwierzyć, że ta zmysłowa kobieta ze zdjęć ma już 51 lat!

monica belluci spectre premiera
monica bellucci

Lea Seydoux

Kolejna piękna ekranowa partnerka Bonda - Lea Seydoux wybrała zdecydowanie bardziej odważną kreację niż włoska aktorka. Pełna błysku suknia od Prady z odkrytymi plecami zdecydowanie przyciągała wzrok! Lea do metalicznej sukni dobrała świetnie korespondujący z suknią złoty makijaż oczu, dzięki czemu cała stylizacja nabrała charakteru glamour. Kiedy patrzymy na zdjęcia Francuzki, jesteśmy pewne, że na ekranie będzie jedną z najpiękniejszych dziewczyn Bonda w historii!

stylizacje gwiazd
stylizacje gwiazd bond

Naomie Harris

Trzecia piękność z obsady "Spectre" wybrała najprostszą, ale bardzo efektowną suknię. Koralowa barwa sukni idealnie pasowała do karnacji aktorki, a fason podkreślił perfekcyjną figurę. Plus za minimalistyczne dodatki i delikatny makijaż!

stylizacje gwiazd bond spectre
stylizacje gwiazd

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 23:33

Zobacz także

Nasze propozycje