Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja Medicine wiosna-lato 2015 Następny artykuł: Przegląd płaszczy na wiosnę - 15 propozycji

Steve Madden w Polsce już wiosną!

Moda,
,
, tagi: Steve Madden, nowe sklepy
Nie lada gratka dla wszystkich fashionistek! Pierwszy sklep marki Steve Madden w Polsce zostanie otwarty na wiosnę w jednych z warszawskich centrów handlowych!

Mężczyzna, który nosi wiele czapek i butów! Trudno go opisać jednym słowem: przedsiębiorca, wielokrotnie nagradzany projektant, rekin biznesu, a jednocześnie człowiek ciepły i rodzinny. Systematycznie pracował na kolejne sukcesy, zawsze pamiętając o swoich skromnych początkach i pierwszych klientach. W efekcie zyskał miliony fanów na całym świecie. Przez wielu uważany za największego projektanta obuwia XXI wieku. Steve Madden intuicyjnie przewiduje co wkrótce będzie „hot” i co będzie budzić ekscytację tłumu.

Steve Madden

Swoje wizje przekłada na kolekcje, które błyskawicznie stają się prawdziwym hitem. Inspiruje go rock and roll, który łączy z miejskim klimatem i nutą seksapilu. Steve tworzy buty innowacyjne, zabawne, czasem dzikie, ale zawsze szykowne. Od 20 lat nieustannie zaskakuje, zachwyca i szokuje. Niektóre modele butów nazywane są już kultowymi. A te z początku budzące kontrowersje, szybko okazywały się hitem sprzedaży.

W 1990 roku mając zaledwie 1100 dolarów na koncie i bezcenny talent do przewidywania trendów, Madden skupił całą swoją twórczą energię na wyprodukowaniu w fabryce w Queens modeli butów, które szybko wyznaczyły trendy na kolejne sezony. Jego projekty były nowatorskie i jednocześnie świetnie się sprzedawały. Wieść o oryginalnym projektancie z Queens błyskawicznie obiegła ulice Nowego Jorku To właśnie wtedy „amerykański sen” Steve'a stał się rzeczywistością. Narodziła się marka STEVE MADDEN. Zainspirowany butami noszonymi przez jego ulubione gwiazdy glam rocka z lat 70., wyprodukował nowatorski model butów na platformie, który stał się początkiem nowego trendu. Jego biegłość w prognozowaniu trendów wypchnęła go na szczyt.

STEVE MADDEN_wiosna-lato-2015

Choć Steve Madden zdobył już ugruntowaną pozycję na rynku, to nie zatrzymuje się nawet na chwilę i nieustannie się rozwija: Inspiruje mnie to, co noszą ludzie na ulicach od Nowego Jorku po Londyn. Moje pomysły i inspiracje czerpię z rytmu ulicy na całym świecie. Dziś to projektanci i marki kreują to co modne. Moda przyszłości będzie wszystkim tym w czym młodzi chłopcy i dziewczyny będą czuli się wygodnie i dobrze i co będą mogli dowolnie miksować wyrażając swój indywidualny styl.

STEVE MADDEN_wiosna-lato-2015

Połączenie mody i muzyki jest podstawą marki Steve Madden - "muzyka jest w DNA tego, co robię"/Steve Madden/. Podobnie jak w przypadku mody i projektowania, Madden ma dar do odkrywania młodych, talentów, który doprowadził do stworzenia zintegrowanej platformy marketingowej Steve Madden Music –promującej artystów poprzez wiele kanałów dotarcia m.in. media i występy na żywo. Madden pracował z wielkimi gwiazdami zanim usłyszał o nich cały świat np. Lady Gaga, Katy Perry, Ellie Goulding, Emeli Sande, Paloma Faith, Jason Derulo, Katy B. Dzisiaj STEVE MADDEN to już nie tylko marka, to styl życia.

Już wiosną 2015 sklep Steve Madden pojawi się w jednym z warszawskich centrów handlowych!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 10:14

Nasze propozycje